kserkses

HUMOR

Polecane posty

zagi    0

www.agrofoto.com konkurencja dla agrofoto.pl?


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagi    0

To dobrze widzisz. Agrofoto inaczej


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ale pług naprade w dobrym stanie. Co mówice o taki pługo do pronara 1025a mój kumpel chce kupic i ma dylemat.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

@endriu89. tak samo było jak zadzwoniłem do kolesia o prase. jak zajechałem (prawie 100 km) myślałem że mnie krew zaleje. no niby ładna, ale coż - cała pomalowana od nowa. U mnie na wsi jakbym się taką pokazał to by mnie wyśmiali, więc obejrzałem ja tylko tak i pojechałęm se...ło jaki wnerw. a co do tego pługa, dałby se koleś na wstrzymanie, on sie po prostu kompromituje. Takich to trzeba omijać z daleka.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endriu89    0

w sumie to pług dość dobry.A ja też do takiego pojechałem 60-siątke oglądać-przez telefon to super stan,a jak zobaczyłem to szok-totalny złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I co stałeś się wyznawcą JD ?:huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

już nie wiele brakowało... :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

mam zagatke

 

3 gości zamówiło pizze... przywiózł ją ten od pizzerii i skasował 30zł... czyli każdy z trójki dał po 10zł

 

gość wsiadł do auta i kapnął się, że powinien skasować ich za całą pizze 25zł

 

miał drobnych 5zł w monetach po 1 zł

 

nie wiedział jak im oddać, to oddał im po złotówce a sobie napiwq zatrzymał 2 zł

 

czyli wychodzi na to że każdy z trójki zapłacił po 9 zł

 

9zł x 3 osoby = 27zł

 

2 zł napiwq

 

to 29zł

 

gdzie złotówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie gdzie jest ta złotówka z matematycznego punktu widzenia jest nie logiczne i źle zadane. Bo nie uwzględniłeś w niej jednego faktu, ze gdy zmniejszyłeś cenę pizzy o 3 zł. (po złotówce dla każdego) to również powinno zmniejszyć ją o 2 zł. z napiwku co by nam dało razem 5 zł. A jak najpierw odejmuje się 3 zł. a następnie dodaje 2 zł no to zawsze będzie brakować tej 1 zł. Czyż nie??? :huh:


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

złotówka poszła na podatek :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
mam zagatke

 

3 gości zamówiło pizze... przywiózł ją ten od pizzerii i skasował 30zł... czyli każdy z trójki dał po 10zł

 

gość wsiadł do auta i kapnął się, że powinien skasować ich za całą pizze 25zł

 

miał drobnych 5zł w monetach po 1 zł

 

nie wiedział jak im oddać, to oddał im po złotówce a sobie napiwq zatrzymał 2 zł

 

czyli wychodzi na to że każdy z trójki zapłacił po 9 zł

 

9zł x 3 osoby = 27zł

 

2 zł napiwq

 

to 29zł

 

gdzie złotówka

25+3+2=?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

nie wiem czy widzieliscie i czy znacie angielski zeby spokojnie przeczytac ale co tam, ja spadlem pod stół:huh:

 

upierdliwy sąsiad w samolocie:

 

What to do when sitting next to an annoying person on an airplane.

1. Quietly and calmly open up your laptop case.

2. Remove your laptop.

3. Turn it on.

4. Make sure they can see the screen.

5. click or paste the link below in your browser

6. Close your eyes and tilt your head up to the sky !

http://www.thecleverest.com/countdown.swf


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
25+3+2=?

 

nie bo 3*9=25+2 i to tylko zle pytanie zadane :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

Dziekuję

 

jeżeli chcecie komuś podziękować, to myśle że najlepszym wyjściem będzie wysłanie tej osobie powyższego linka :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

snopek4 naprawdę niezłe,potwierdziło to jakie zjeby czytaja te brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepsze było jak 12letnia gówniara opowiada że jast jedyną dziewicą(oprucz nauczycielki)w klasie troche to obrzydliwe :( :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

ZNAJDŹ RÓŻNICĘ :!:

pic25423.jpgpic31928.jpg

  • Like 1

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj