ErykPasch

Remonty i budowa nowej chlewni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ErykPasch    0

Witam
znacie jakieś dobre firmy które zajmują się remontem starych budynków i budową nowych chlewni z pełnym wyposażeniem (paszociagami, rusztami itp) na terenie Wielkopolski?
jeśli tak to prosiłbym o kontakt i opinie ;-)

Wiadomość z agroFakt.pl

lazik11441    22

kolejny "przy takiej cenie, to się opłaci" masakra ludzie.. cena nie odgrywa głównej roli w hodowli trzody.. może kolega chce wyremontować chlewnie aby zmniejszyć czas pracy i wgl..

Gość   
Gość

Właśnie cena gra główną rolę B) . Reszta to tylko szczegóły .

ErykPasch    0

chodzi o tusz kontraktowy który jest coraz bardziej popularny i opłacalny w naszym kraju
w remontowany budynkach będę miał 1000 szt tucznikow
i nowa chlewnie też na 1000
a więc znacie jakieś dobre firmy na terenie Wielkopolski?

staszek131415    4562

chodzi o tusz kontraktowy który jest coraz bardziej popularny i opłacalny w naszym kraju

w remontowany budynkach będę miał 1000 szt tucznikow

i nowa chlewnie też na 1000

a więc znacie jakieś dobre firmy na terenie Wielkopolski?

Opłacalny to jest ale nie dla rolnika tacy jak Ty psują Polską hodowlę i rynek trzody

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamn999
      Witam obecnie trwa nabór na ogrodzenie chlewni oraz stawianie wiaty na słomę. czy są to osoby które korzystały z tego dofinansowania wcześniej i mogą powiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę przy braniu dofinansowania na ogrodzenie.
    • Przez Bary353
      Witam.
      Jestem tu nowy na forum, ale przejrzałem już sporo tematów i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:)
      Chciałbym się dowiedzieć (najlepiej od kogoś kto taką chlewnie budował w ostatnim czasie) jaki jest całkowity koszt wybudowania chlewni na 2000 sztuk na rusztach. 
      Gdy rozmawiałem z jednym z przedstawicieli firmy Agrolix powiedzieli mi, że to koszt ok. 2.000.000 zł. Z pełnym wyposażeniem Big Dutchman, Utwardzonym terenem w okół chlewni itp. 
      Zależałoby mi na opini kogoś kto stawiał taką chlewnie. Wiem, że najlepiej byłoby zlecić jakiejś firmie zrobienie kosztorysu i byłoby po sprawie, tylko takie kosztorysy nie sprawdzają się nigdy w 100%. 
      Dziękuję za uwagę
    • Przez Badek15
      Witam. zwracam się do wszystkich osób które używają lub miały styczność z systemami żywienia loch typu stacje paszowe czy dozowniki automatyczne (np. dozowniki wesstronu lub polnetu sterowane komputerowo) jakie są wasze opinie i spostrzeżenia?
    • Przez tomus790
      Witam, czy ktoś wie jak nazywa się model  tubomatu ze zdjęć? gdzie szukać do niego części.

• Przez ziutekmarcin
      Potrzebuje porady jaką rase wybrać. Może ktoś hoduje mangalice w chlewie? Ponoć robią się agresywne? Czy to prawda? Mam czas na podjęcie decyzji jeszcze kilka mscy. A szczerze mangalica ma super mięso na kiełbasy itp. No i miałbym już niezłe stado na początek bo są już dorosłe lochy i kilkanaście młodych loszek w wieku do 4 mscy.
      Druga sprawa to muszę zrobić wygrodzenia w chlewni. Mam na to hale łukową o szer 12 m i długości 30 m. Hala jest zamontowana na 120 cm murze z pustaka zalewowego zbrojonego. Czy mogę spawać wygrodzenia z prętów zbrojeniowych 16 mm? Aktualnie jest posadzka na zero ale będzie robione przez środek podwyższenie o min 15 cm oraz spadki na boku regularnie. Przy murach po obu stron mam wbetonowane rury fi 200 mm wraz z wpustem też fi 200mm co 3 metry by odprowadzać gnojówke. 
      Trzecia sprawa to czy jest jakiś system by koryta powiedzmy o długości 200 cm były wysuwane na te drogę po środku by zadawać pasze i po napełnieniu dać spowrotem do bucht? Zależy mi na tym bo karmione będzie na mokro.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj