SzymonMilewski

Rura zamiast tłumika a moc

Polecane posty

Czy jak zamiast tłumika włożymy taką rurę jak na filmie to zwiększy się moc traktora i czy by się dało u by się zrobić żeby jd z serii 6x30 tak dymił i miał taki klank jak ten ford https://www.youtube.com/watch?v=_ZhWf1D51R0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

oczywiście że Ci się zwiększy moc z 10 km to na pewno :P


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

to jest jakieś 6 cylindrów z podmienioną turbosprężarką, zmodyfikowanym regulatorem kąta i dosoloną dawką. Wątpię czy zmieniano wałek bo bieg jałowy jakby seryjny. Silnik za to chodzi jakby nie miał koła zamachowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

wywierć dziurę w kolanku od tłumika, będzie ryczał jak opętany

jak ci ojciec wpierdzieli to ci się odechce ryku i dymu do końca wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Na filmie na bank 6-ka z dawką  taką że może połowę paliwa spala. To nie jest ciągnik do pracy w polu. 

Daruj sobie kombinacje i ciesz się że masz cichy traktor. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To nie dwusuwowy komarek żeby zmiana tłumika zwiększała moc :) Wystarczy że zepsujesz mapę wtrysku i też tak będzie kopcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

W dwusuwowym silniku tłumik pełni rolę komory rozprężnej tak więc każda zmiana nie polepszy tylko popieprzy.

Jak Ci się ten ryk podoba to nagraj na płytę i puszczaj z radyjka, zawsze to łatwiejsze niż grzebanie w ciągniku a efekt dźwiękowy prawie ten sam ;)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

I co tym fajnego? Bedziesz robił w polu czy transporcie to ch... Bedziesz widział bo kopci jak z pieca zima u mojego sąsiada ze pół wsi czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24

Zrobić taką rurę od turbo z nierdzewki to nie problem i w niczym to nie szkodzi, ale "mocy przybywaj" z tego nie będzie. Traktor bedzie głośniejszy i tyle.

Co do dymu, to też można takie kopcenie zrobić, ale żaden rozumny człowiek tego nie zrobi. Trzeba by z dołu taka dawke zajeb...  że połowa części może tego nie przeżyć.


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj