PaweCigo

7.50R20 na obręcz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PaweCigo    0

Szukam opon do swojego esa. Mam felgi od stara i ciężko dobrać odpowiednią oponę. Myślałem o oponie 7.50-20 8PR i w sumie to nic o tej oponie nie wiem. Na jednych aukcjach piszą, że szerokość to 205, drudzy mówią inaczej... Ma ktoś informacje na temat wysokości tej opony, szerokości i czy będzie współpracowała z felgą stara? Na innej aukcji napisane jest że pasuje do obręczy 5.50Fx20.

Myślę o tej oponie http://allegro.pl/nowa-opona-7-50-20-8pr-d57-trayal-d-57-jodla-i5967744332.html

Czy ktoś może mi pomóc?

maromar    18

na felgę r20 od stara założysz opony począwszy od 750 do 1100, zależy jaka szerokość ci potrzebna

Reifen    0

Tak, możesz zakładać na 5.50F

Szerokość 205 mm to jest szerokość nominalna, czyli ogólnie przyjęta dla tego rozmiaru. Dokładnie nikt nie mierzy

Wysokość czyli średnica zewnętrzna jest ok. 910 mm

Tu jest link do katalogu producenta http://trayal.rs/downsection/katalog_guma_2014.pdf ale tej opony tam nie ma

Są obrazki na stronie http://trayal.rs/index.php/en/tyres/tires-for-tractor/464-d-57r i tyle

Edytowano przez Reifen

---------------------------------------------------

sprzedaję opony rolnicze AUTO-SET_pl

Wiadomość z agroFakt.pl

PaweCigo    0

Witam, dziękuje za odpowiedź. Niestety opona ma około 780mm wysokości co jest niestety zbyt mało. Pomyślałem więc o oponie 8.25-20. Jakie ona powinna mieć wymiary?

Reifen    0

Już się poprawiam, chodziło Ci o napędową

Jakaś obniżona ta opona Trayal :) rzeczywiście

Belshina 7.50-20 V-103 (B-103) to jest prowadząca, ma 910mm (promień statyczny po zgnieceniu 427mm), podobnie będzie miała Voltyre ten sam model

Co do 8.25-20 to jest rozmiar typowo ciężarowej opony, ciężarówka raczej się nie nadaje

Następny rozmiar to napędowa 8.3-20 model V-105 - wysokość 945mm, promień statyczny 446 mm,

tire_8,3-20%20B-105A.JPG

Czyli zostaje 8.3-20

Najważniejsze jest promień statyczny nie wysokość jako taka

tireVO_106.gif

Edytowano przez Reifen

---------------------------------------------------

sprzedaję opony rolnicze AUTO-SET_pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KubAE86
      Witam czy na taką felgę mogę zakładać oponę 360/70/r20? Czy lepiej 320/70 ?

• Przez zenek22
      Sprzedam opony do k700 k701
      28.1 r26 stan jak na zdjeciach
      Dorzucę 3 dętki
      Cena za kpl 4 szt 1200zl do negocjacji 
      Szamotuly wielkopolskie 
      Tylko odbiór osobisty 
      725969586

• Przez Belaruss820
      Jaki rozmiar kół mogę założyć na felgi w zetorze 9540. Dodam że jest to stary typ felg z przodu te czarne. Teraz mam z przodu 12,4/11r24 a z tylu 16,9 r38. Czy mogę na te felgi założyć sersze opony?jeżeli tak to.jakie najszersze?z tylu 18,4r38 a na przód wtedy jakie?aby się zgrywało wszystko?
    • Przez speedx55
      Witam  wszystkich na forum. Za błędy przepraszam jestem tutaj pierwszy raz. Posiadam ciągnik sadowniczy Claas Nectis 257 vl i potrzebuje założyć szersze opony na przód i tył. Obecnie z tyłu set : 
      Felga 14.9"R28 opona 380x85R28
      Przód :
      Felga 7,5R20 opona 280/70/R20
      Zestaw jaki by mnie interesował to przód opona 420/65/20 i tutaj pytanie jaką felgę muszę mieć ew samą obręcz żeby taką oponę założyć bo przypuszczam ze na tą którą posiadam taka szeroka opona się nie zmieści.
      A z tyłu chce założyć 480/65/R28 możliwe ze taka opona wejdzie na obecną felgę ? Czy w takiej konfiguracji nie będzie żadnych problemów z napędami ? Proszę o radę bardziej doświadczonych w temacie. Pozdrawiam
    • Przez bizonzo56
      Jaki  ma rozmiar opony wózek do chederu bizon zo56
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.