News
danus166

ile czynnika klimatyzacji case 4220?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
danus166    0

Witam. Jestem posiadaczem case z 1997r , z klimatyzacją. Chciałem zrobić przegląd układu, ale nie wiem ile wchodzi czynnika. Może ktoś z was już przerabiał ten temat. Szukałem w necie informacji, ale nic nie ma. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

danus166    0

Kupiłem używany ciągnik i mam go od roku, a chciałem wykonać przegląd. Układ działa, ale chciałem troche o niego zadbać. Dzięki za odpowiedz.

andrzej78    71

Wartość która podałem pochodzi z instrukcji napraw.Jeżeli będziesz robił obsługę klimy najpierw niech Ci sprawdzą ciśnienia w układzie ,Przy obecnych temperaturach   (25-30 stopni) cisnienie  niskie ok.2 bar,ciśnienie wysokie 11-13 bar.Poza tym ilość odessanego czynnika też jest wskazówką,musi być co najmniej pół wymaganej ilośći aby się załaczył kompresor.

Ziutkowski    0

Witam,

Osobiście chciałem polecić znakomitą firmę montującą klimatyzatory "Sprzedazmontaz". Niedawno montowali mi  klimatyzator w domu, szybki montaż, dobra cena, estetyczny wygląd i idealny porządek po wykonanej pracy. Pierwszy raz się spotykałem, aby firma montująca wykonywała tak elegancko i zostawiała po sobie idelany porządek,  jestem pod wielkim wrażeniem. Jak ktoś nie słyszał, a ma wątpliwości to proszę samemu sprawdzić podaje ich stronkę www.sprzedazmontaz.pl.   :D  Pzdr

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karol2306
      Witam
      Przymierzam sie do wymiany tulei podnośnika. Poniżej foto. Pytanie da was czy ktoś to robił??? Da rade to wymienić po zdjęciu ramienia i simeringa czy trzeba rozbierać cały tył?

• Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
    • Przez caseih4230
      Witam mam problem bo posiadam Case 4230 kabina niska i napęd chodzi mi cały czas. Mam przycisk do rozłaczania ale on nie działa co tam może być zepsute i jak sprawdzić czy działa rozłaczanie nie wiem jak sobie z tym poradzić możę mieliście takie sytuacja i co było zepsute co trzeba wymienić
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.