Skocz do zawartości
danus166

ile czynnika klimatyzacji case 4220?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
danus166    0

Witam. Jestem posiadaczem case z 1997r , z klimatyzacją. Chciałem zrobić przegląd układu, ale nie wiem ile wchodzi czynnika. Może ktoś z was już przerabiał ten temat. Szukałem w necie informacji, ale nic nie ma. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

danus166    0

Kupiłem używany ciągnik i mam go od roku, a chciałem wykonać przegląd. Układ działa, ale chciałem troche o niego zadbać. Dzięki za odpowiedz.

andrzej78    13

Wartość która podałem pochodzi z instrukcji napraw.Jeżeli będziesz robił obsługę klimy najpierw niech Ci sprawdzą ciśnienia w układzie ,Przy obecnych temperaturach   (25-30 stopni) cisnienie  niskie ok.2 bar,ciśnienie wysokie 11-13 bar.Poza tym ilość odessanego czynnika też jest wskazówką,musi być co najmniej pół wymaganej ilośći aby się załaczył kompresor.

Ziutkowski    0

Witam,

Osobiście chciałem polecić znakomitą firmę montującą klimatyzatory "Sprzedazmontaz". Niedawno montowali mi  klimatyzator w domu, szybki montaż, dobra cena, estetyczny wygląd i idealny porządek po wykonanej pracy. Pierwszy raz się spotykałem, aby firma montująca wykonywała tak elegancko i zostawiała po sobie idelany porządek,  jestem pod wielkim wrażeniem. Jak ktoś nie słyszał, a ma wątpliwości to proszę samemu sprawdzić podaje ich stronkę www.sprzedazmontaz.pl.   :D  Pzdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się