rabit500

uklad paliwowy zetor 16245 zts

Polecane posty

rabit500    8

Witam poszukuje rozwiazania problemu jaki mam ze wskaznikiem paliwa w moim 16245. Mianowicie nie swieci mi sie tzw. komornik wskaznik paliwa dziala ale kontrolki niskiego stanu paliwa nie zaswiecaja sie. Co moze byc tego przyczyną. Po podaniu napiecia bezposrednio na przewody z czujnika w dolnym zboirniku zadnego efektu.

Prosze o szybka odpowiedz.
Jesli pomylilem dzialy prosze moderatora o poprawę.

Sadek    784

Po części sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, jeżeli poprawnie za symulowałeś pracę czujnika to problem w przewodach. Przewód po przewodzie, złącze po złączu i usterka się znajdzie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

rabit500    8

Znalazłem gdzieś informacje o przekaźnik który przełącza wskazanie wskaźnika między górnym a dolnym jakiem. Jeśli coś takiego istnieje to prosiłbym o jakiś schemat, podłączenia i informacje gdzie on powinien być, bo u mnie niczego nieznalazlem co mogło by tym sterować
Znalazłem gdzieś informacje o przekaźnik który przełącza wskazanie wskaźnika między górnym a dolnym jakiem. Jeśli coś takiego istnieje to prosiłbym o jakiś schemat, podłączenia i informacje gdzie on powinien być, bo u mnie niczego nieznalazlem co mogło by tym sterować

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vroobel
      Witam 
      24 stopnie przed gmp w silniku zetor 8001 ile to mm ?
    • Przez Vroobel
      Witam 
      Gdzie w kujawsko pomorskim dobrze naprawiają pompy wtryskowe motorpal? 

• Przez aprzem
      Witam. To mój pierwszy temat na forum więc na początek chciałem się przywitać. A teraz do rzeczy. Chciałem zapytać czy jest jakiś prosty sposób na sprawdzenie tego korektora pod względem jego sprawności. Pytam ponieważ wydaje mi się że coś z nim jest nie tak ponieważ pod obciążeniem nie zauważam aby zwiększał dawkę paliwa ( o ile da się to zauważyć?). Na razie tego nie ruszam ale patrząc w katalogu pod numerem 0093009258 jest przepona tylko w tym szkopuł, że nigdzie nie idzie jej dostać a zakup ewentualnie całego korektora to spory wydatek.
    • Przez slesh451
      Panowie macie jakiś sposób na urwane śruby w bloku silnika. Próbowałem rożnych sposobów ale żaden nie przyniósł efektu. PO]MOCY

• Przez ziooober88
      Witam, posiadam Zetora 12145. Ostatnio w trakcie orki zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju. Chciałem się dowiedzieć gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju? Przepatrzyłem cały silnik i nie mogę go zlokalizować, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie znajdę ten czujnik?  Oraz drugie pytanie co się mogło stać, że ta kontrolka świeci? Od czego zacząć weryfikację problemu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj