ArekZawadzki

Szukam pracy jako Traktorzysta, Kombajnista, operator sieczkarni samojezdnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam szukam pracy na stanowisku traktorzysty,kombajnisty,operatora sieczkarni jestem z okolic mragowa oferty z bardziej odleglych miejsc mile widziane zakwaterowanie

16.05.2012 - 25.03.2016
Kombinat Rolny Szestno Sp. z O.o.
z siedzibą w Szestnie
11-700 Mrągowo

uprawnienia spawacza, metoda MAG, TIG
kurs operatora sieczkarni samojezdnej
kurs operatora kombajnu zbożowego
kurs opryski
prawo jazdy kat. T

umiejętność pracy w zespole
łatwość nawiązywania kontaktów
dyspozycyjność
odpowiedzialność
pracowitość
sumienność
biegła obsługa komputera
obsługa maszyn rolniczych

Prosze o kontakt tel.667221125

Wszystkie uprawnienia ktore mam posiadam do nich doswiadczenie min. rok

wilhelm    406

Na Śląsku jedno z duzych gospodarstw szuka traktorzysty na sezon letnio-jesienny.. Wszystkie traktory J.D.

wilhelm    406

Pow. tarnogórski, ale ogłoszenia juz niema więc pewnie chętny sie znalazł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Hej,
      przekazuję informacje o możliwości pracy od kolegi
      Cześć,

Tu Mariusz z zespołu AgriTrac. Od kilkunastu lat dostarczamy informacje o sprzedaży ciągników rolniczych w Polsce i Europie. Tą wiedzą lubimy się dzielić dlatego do naszego zespołu na portalu AgriTrac.pl poszukujemy osób, które pomogą nam w tworzeniu wyjątkowych treści związanych z rynkiem ciągników rolniczych.

Praca marzenie – siedzisz w domu i piszesz materiały, które mają szanse być czytane przez tysiące użytkowników naszych serwisów. Jednocześnie budujesz swoją markę osobistą i zarabiasz.

Jeżeli uważasz, że ciekawie piszesz! (to jest kluczowe) i chciałbyś rozpocząć przygodę
      z mediami, to nie zwlekaj i napisz do mnie...
      Wyślijcie wiadomość do mnie na PW, ja przekażę to do Mariusza
    • Przez akooo
      Poszukuje pracy jako operator.
      Doświadczenie 3 lata praca w szalunkach wod-kan,drogówce,brukarce. Posiadam uprawnienia na k-ł,koparki IIIkl i ładowarki. Pracowałem na kołówkach i gąsienicy,ładowarkach i koparko ładowarce.  Najlepiej okolice Zamościa
    • Przez 7211zetek7211
      Witam ! Szukam pracy jako traktorzysta na sezon letni. Mogę zaczynać od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat.T. Najlepiej okolice Chełma + max.25km.  
    • Przez Maks387
      Witam. Szukam pracy w gospodarstwie rolnym jako operator ciągnika rolniczego, pracownik fizyczny. Województwo podlaskie. Posiadam prawo jazdy kat. B    Umiejętność jazdy ciągnikiem rolniczym. Interesuje mnie zakwaterowanie. Możliwość pracy od zaraz. 😁😁

• Przez krzysiu0016
      Poszukuję pracy w gospodarstwie rolnym na ciągnik  rolniczy ktoś coś ??? Okolice Warlubia Kwidzyn Grudziądz?????? 27 lat doświadczenie posiadam, 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj