Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sznajdik    573

Jak w temacie, ciekawi mnie czy każdy producent pomp do mf serii30xx robi pompy o tym samym wydatku? że one pasują to raz ale czy wszystkie są tej samej wydajności? orientuje się ktoś?. Jakoś słabo mi obrotówkę obraca znajomy mówił że za powoli trochę i ma mały problem z przełamaniem siłownika. Dławik wyrzuciłem przy rozdzielaczu jakby ustawione na max i coś trochę nie tak i na każdej z trzech par o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ten siłownik w pługu jest tak mały że c330 go przerzuci na relaksie... sprawdź innym traktorem... Jak zaczepiłem pierwszy raz Lemken do mf to też naraz pojawiły się problemy z przełamaniem siłownika... łożysko na obrotnicy rozpadło się...

Nie wiem czy to w Twoim przypadku będzie miało znaczenie ale ten grzybek (motylek) na rozdzielaczu musiałem wykręcić bo cisnienie zawsze podaje tym samym wężem obojetnie w którą strone pług kręce

a wydatek pompy to każdy producent tak samo podaje z tego co szukałem

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

w mf jak mamy pompa przy podnoszeniu TUZ prawie nie pompuje do rozdzielaczy. Druga sprawa to fakt, że rozdzielacze obrócz regulatora prędkości mają usyawienie ich funkcji. Taka śruba z przetyczką zazwyczaj zardzewiała. Jak podnosi ok to rpzbierz.i wyczyść rozdzoelacze lub pokombinuj ze wspomnianą regulacją. Mam instrukcję tego ciągnika to mogę podesłać.
przepraszam za błędy - paluchy grube i ciężko pisać na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

No właśnie będę próbował wykręcić i zobaczę jak jest chociaż wydaje mi się że jedna z trzech par wyjść nie ma tego pokrętła może winna jest kość przy pługu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

No więc te śruby z przetyczką chodzą jak trzeba i kręcenie nimi nic nie pomaga, pług obraca bezproblemowo jak dodam troszkę gazu. Muszę gdzieś podłączyć pług pod inny traktor żeby ciągnik żeby wyeliminować jakiś problem z zaworem przy pługu bo nie widzę tam jakiejś regulacji prócz wyjętego dławika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk85    1

odświeżę temat co do obracania pługa myślałem że też pompa nie daje rady ale na starej ciężej obracał i na nowej.

Uszkodzony zawór przy pługu się okazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

U mnie obraca tyle że muszę lekko przegazować podczas obrotu jak siłownik załóżmy się schował a ma się wysuwać dalej idzie ok i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Tak u dealera jeszcze nie mam zamiaru tam kupować,odnośnie tego z linku ro wydaje mi się że on obsługuje siłownik na jeden wąż a ja mam na dwa czyli dwa wejścia i dwa wyjścia, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

na dole masz schemat... ja tam widzę 2 węże dla siłownika i 2 dla traktora. W zasadzie trzeba by poznać nazwę handlową tego zaworu bo jak zapytasz o zawór do pługa w sklepie z hydrauliką siłową to Cie wyśmieją a pewno coś takiego mają kto wie czy w niższej cenie no ale po inna nazwą ;) We schemat i szukaj ;)

A starego nie da się rozebrać? może wyczyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj