Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam pytanie 
      Czy dzierżawca jak ma oddaną ziemię w dzierżawę  umowa pisemną ma prawo brac dopłaty bezpośrednie  
      Osoba która  chce wydzierzawic ziemie chce brać dopłaty  
      I tu pytanie czy jak  osoba która weźmie ziemię w dzierżawę  może złożyć  wniosek o dopłaty Cży to będzie zgodne z prawem 
      Z góry dziękuję i sorki jak juz temat był 

• Przez rafmax
      Witam,
      Zamierzam przejść na VAT w rolnictwie. Mam nie duże gospodarstwo ale po wstępnych wyliczeniach raczej będę miał nadwyżkę Vat z faktur zakupowych nad Vat z faktur sprzedaży. Mam tylko pytanie:
      W jaki sposób mogę sprzedać zwierzę, np. źrebaka dla tak zwanego handlarza który zapewne Vatowcem nie jest? Czy musze mieć kasę fiskalną i wystawić mu paragon? Czy w ogóle muszę mieć kasę fiskalną skoro większość sprzedaży będzie dla podmiotów które są na Vacie, wiec bedę wystawiał faktury sprzedaży?

• Przez kendzior15
      Cześć mam pytanie do kolegów którzy jeżdżą, wynajmują maszyny, jaka jest stawka dla operatora sieczkarni i kombajnu za hektar? Podkreślam że mam wszystkie uprawnienia na maszyny
    • Przez szaman1
      Witam jeżeli mam wykorzystane 13 tys euro de minimis, i teraz zakupie ziemie jednorazowo przekroczę ten limit o 1 tys euro. Czyli w sumie będzie to 16 tys euro. To dobrze rozumiem że będę musiał zwrócić  te 3 tys euro.?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.