Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kendzior15
      Cześć mam pytanie do kolegów którzy jeżdżą, wynajmują maszyny, jaka jest stawka dla operatora sieczkarni i kombajnu za hektar? Podkreślam że mam wszystkie uprawnienia na maszyny
    • Przez szaman1
      Witam jeżeli mam wykorzystane 13 tys euro de minimis, i teraz zakupie ziemie jednorazowo przekroczę ten limit o 1 tys euro. Czyli w sumie będzie to 16 tys euro. To dobrze rozumiem że będę musiał zwrócić  te 3 tys euro.?
    • Przez JuliaMroczek
      Myślicie, że program 500+ jest w stanie coś zmienić jeżeli chodzi o dzietność w Polsce?
      Kolejne pytanie, to czy nie lepiej było np podwyższyć kwotę wolną od podatku? Za te pieniądze które zostały przeznaczone na 500+ dla każdego można by było podwyższyć kwotę wolną od podatku do 40 tys zł. Zmotywowałoby to osoby do pracy. Praca bardziej by się opłacała. No i z czego w przyszłym roku to sfinansujemy? Bo przecież pieniądze nie rosną na drzewach.
    • Przez vincenty4
      Witam wszystkich
      Mam na sprzedaż działkę 5 ha o statusie budowlanym w okolicach Wrocławia. Gdzie waszym zdaniem warto wystawiać ogłoszenia sprzedaży takiej działki? Czy warto bawić się w OLX/Otodom etc? Myślałem nad billboardem przy autostradzie, albo bezpośrednich mailach do różnych firm. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jakie kroki mogę podjąć, aby skutecznie się rozreklamować?
      Z góry dziękuję za pomoc