rygii1234

c385 układ chłodzenia

Polecane posty

rygii1234    0

witam ja z zapytaniem pacjent c385 . Ile płynu chłodzącego wchodzi do układu ? Oraz jak go odpowietrzyć  ? Krok po kroku ? Dziękuję za odp .

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adamlepko
      Witam, wie ktoś może jak wyjąć górny wałek w skrzyni biegów massey ferguson 3125? Trzeba go rozpoławiać od tylnego mostu? Z góry dzięki za info
    • Przez Adam2332
      Witam wszystkich zgromadzonych!!
      Mam problem od nośnie pneumatyki w zetorze 8441. Od kupna nie mam poprowadzonych Hamulców do przyczep i nie wiem jak je poprowadzić w ciągniku??

• Przez Endrju86
      Płyn w oleju ursus 235. Co może byc
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      jak sprawdzić jakość pracy pompy? Mam mieszane odczucia co do tego jak ona pracuje.
      mając ciągnik na wolnych obrotach ciśnienie na głównym manometrze skacze o jakies 0.5 atm.
      W starym opryskiwaczu pompa ma wentylek i można sprawdzić ciśnienie - jak nie ma ciśnienia to wiadomo pompa do naprawy - najczesciej wymiana membran. W pompach typu Hardi tego wentylka nie ma.
      Jak więc zweryfikować pompę?

• Przez bamberszol
      witam. mam taki przypadek gość przelał mi zaliczkę miesiąc temu za 50 ton pszenżyta nie odzywał się. dzisiaj dzwoni że chce to zabrać. Byliśmy umowieni na gotówkę. zgodził sie. teraz coś kręci że wolałby przelew bo ja jestem ryczaltowiec a on watowiec. stosuje zasadę ograniczonego zaufania. Jak się zabezpieczyć i mieć sto procent pewność że to nie oszust?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.