Skocz do zawartości
rygii1234

c385 układ chłodzenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rygii1234    0

witam ja z zapytaniem pacjent c385 . Ile płynu chłodzącego wchodzi do układu ? Oraz jak go odpowietrzyć  ? Krok po kroku ? Dziękuję za odp .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bolo527
      Dzień dobry. Jestem tu nowy i coś nie bardzo ogarniam pisanie postów. Napisałem odpowiedź i nie mogę jej wysłać. wyświetla się coś takiego, że musi sprawdzić moderator, a kolor tekstu zmienił się na jakiś dziwny i dostał statu ukrytego. Co robię nie tak ?
    • Przez wiesiekkaciak
      Pytanie jak w temacie. Orientuje się ktoś ile może ważyć felga/obręcz (bez gwiazdy) do C330? Pytam, bo chcę kupić takie i chciałem się rozeznać ile by kosztowała wysyłka.
    • Przez michalkowalski115
      Tak jak w temacie, muszę odkrecic ten wiatrak żeby dostać się do pompy wodnej, ponieważ cieknie płyn. Lecz nie wiem w jaki sposób wyjąć ten srebrny element 

• Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie
    • Przez michal_xs
      Witam podpowie ktos jak wymienić linki w wycinaku kiszonek fella tu 170? Chodzi mi bardziej o to jak odkrecic linke od tej calej prowadnicy co sa noże?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.