tomek_3336

czy powinien działać klakson przy pelnej beli

Polecane posty

tomek_3336    0

Witam,

mam pytanie dot. klaksonu(sygnału dźwiękowego) w prasie metal-fach z 562. Przy pełnej beli mam sygnał w sterowniku(pilocie) ale nie trąbi na zewnątrz klakson. czy tak powinno być?

Teraz Owijam siatką, ale wcześniej przy owijaniu sznurkiem klakson działał.

Edytowano przez tomek_3336

5714mf255    32

w mf tak powinno być w innej raczej też wózek podając rozprowadzajacy sygnał przesuwa się i włącza sygnał do zatrzymania by niepokojące materiału to dzieje się automatycznie a w przypadku siatki ty decydujesz kiedy podać siatkę
przepraszam za literówki pisze na tel

pawel885    1529

3 x to czytałem i zrozumieć nie mogę..... Do kogo słońce butelka jutro zielony jak w niedzielę spadł na wsi w lewo miał 3 kilogramy  .... piszesz coś w tym stylu  :)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek_3336    0

Dzięki "5714mf255" za konkretną odpowiedź :) Może orientujesz się ile powinno pobierać oleju na 1 ha jeżeli ma się centralne smarowanie w prasie???

Miałem ustawione na wskaźniku na 1, a mi pobrało około 1litra na 1ha. Zamknąłem więc cały system podawania  i na 0,5ha pobrało 100 ml. Mam uszkodzony układ centralnego smarowania , czy po prostu tak musi być??? ( użyłem oleju 80w, wysokiej lepkości)

Edytowano przez tomek_3336

5714mf255    32

ja używam oleju do piły łańcuchowej mam ustawione na 3 zbiornik 3 litry zrobiłem coś ponad 100 rolek to zostało mi +- 0.5 litra

Marcelix    67

Co do centralnego smarowania łańcuchów, to szwagier ma ustawione na 5 i z tej strony co jest zbiornik, czyli lewej bliżej pompki to jest smarowanie na każdym "pędzelku", a na prawej stronie ledwo co się poci z tego pędzelka. Jak ustawimy na 3, to po prawej w ogóle sucho. moim zdaniem na drugą stronę prasy powinien być puszczony ciut grubszy przewód, bo to większa odległość od pompki i może dlatego tak się dzieje, ale mogę się mylić.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kacperos1411
      Witam. Jestem tu nowy chciałem zapytać o rolki toczne do podbieracza Metal fach z562 z 2004r. Mam możliwości kupienia zamienników tylko nie wiem czy wytrzymają chociaż dwa sezony. Robię około 200 bel sinokiszonki i 200 bel słomy. Pozdrawiam 
    • Przez Marcin123małopolska
      Witam mam pytanie chcę kupić prase stało komorową niewielką dwie wpadły mi w oko: prasa metal fach z562rn oraz prasa maschio entry 120. Chciałbym wiedzieć jakie są wady i zalety obydwu pras oraz która jest bardziej bez awaryjna dodam że prasa ma pracować w warunkach górzystych (takich jak panują np. na podhalu)
    • Przez rbit
      Po zrobieniu 150 bel Z 562 (nowa belarka) padł zawór trzydrogowy sterowania elektronicznego. Po prostu jak przełączam na sterowniku na podbieracz i podniosę go do góry to haki trzymające klapę się też podniosą i teraz jeżdżę po polu z opuszczonym podbieraczem póki przynajmniej beli nie owinę lub jeszcze jak początek zwijania. To dziadostwo nowe kosztuję ponad 600 zł . Czy da się to może naprawić po mniejszych kosztach i co tam mogło się zepsuć? Czy żeby to odkręcić muszę wejść do środka prasy?
    • Przez Przemo94xd
      Proszę o opinie tej prasy bez rotora jak się sprawuje jak z poborem materiału i wydajnością prasa robiła by rocznie 300 bel 

• Przez luki987654321
      Witam mam taki problem, że w słomie prasa wypuszcza belki nie 120 tylko większe może około 140 średnicy mają i nie wiem czym to jest spowodowane czy to wina prasy czy siatki która owijam belki dodam że siano czy sianokiszonka są normalne belki 120 średnicy a siatka jakiej używam to cover net 123cm szerokość. 2000 m. w czym może być problem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj