rolnik0987654321

Landini Powerfarm 95

Polecane posty

Witam. Pisze z pytaniem co sądzicie o takim ciągniku Landini Powerfarm 95. Szukam już dobra chwile coś ciekawego na 20h i zacząłem  do 40 tys. i nic nie znalazłem . Teraz trochę do większych pieniędzy szukam ale dalej ciężko  coś znaleść. Wiec prosze o opinie tego Landiniego i może jakieś sugestie . pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam McCormicka C max 90 czyli bliźniaczy model, różnią sie kolorami chyba tylko i uważam że to dobry Ciągnik. Prosty, w większości mechaniczny( ja mam w wersji z mechanicznym rewersem)  nie ma sie tam za bardzo co zepsuć mi jedynie co się popsuło to wspomaganie, ale to pewnie dlatego ze mam na nim ładowacz i dużo się go używa, poza tym zwykłe eksploatacyjne rzeczy nic po za tym nie wymieniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Ja znalazłem dwa ciągniki jeden to landii http://allegro.pl/ciagnik-landini-powerfarm-95-km-okazja-04-05-i6263274799.html

 

a drugi to  mccornik http://allegro.pl/mccormick-c85max-i6282624872.html

tylko mam jeszcze jedno pytanie czy zdarzały się takie wersje bez  prędkościomierza ?

   

Edytowano przez rolnik0987654321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się ze jest tam własnie zaślepka na tych dwóch wyświetlaczach. Gosiu mówił  ze ten ciągnik  był tylko do paszowozu i nie jeździł z niczym wiec możne to jest uboga wersja tak sadze. Napęd ma włączany ręcznie też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam napęd włączany ręcznie, jedynie blokada jest elektrohydrauliczna. Śmieszna sprawa jak nie ma prędkościomierza, w najbardziej ubogich wersjach muszą być :P ALe generalnie prędkościomierz to najmniejszy problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten też blokadę ma na przycisk. Na szybie jest tabelka z prędkościami (w zależności od biegu, obrotów jest wyskalowana prędkość)Czy można ewentualnie założyć inny prędkościomierz, chodzi mi o to , że ciągnik będzie pracował przy opryskiwaczu, rozsiewaczu i siewniku do kukurydzy. Co sądzisz o tym Landinim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał go jeszcze raz obejrzeć ale tylko kasa troche wysoka wydaje  mi sie 

 

 

 

 

Edytowano przez rolnik0987654321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom111    0

Ja kupiłemPowerFarm100 i jestem bardzo zadowolony.Jest bardzo sprytny do roboty


Polecam

 


tak posiada obrotomierz prędkościomierz i wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dreik
      Witam posiadam ciągnik Lndini 8550(mf 294) chciałem wymienic olej w tylniej zwolnicy nigdzie nie widze korka spustowego ani do wlewania i niewiem czy jest połączona zwolnica ze skrzynią biegów bo jak sprawdzałem na stronie shell to niby jest osobny olej do zwolnicy. Jaki polecacie olej do skrzyni biegów
    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam problem dłuższy czas. Mianowicie falowanie obrotów ciagnika. Czasami podczas gaszenia sam zwiększa obroty i powoli gasnie. Na niskich obrotach słaby. Dopiero gdy turbina zaskoczy to coś tam czuć ale to musi się konkretnie rozgrzać.
      Filtry wymienione. Pompa Delhi. 

    • Przez mrrobsont
      Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Landini legend 145 deltasix 2002r. Traktor po ruszeniu wyświetla błąd AL 93 i czasem AL 96 i cały czas wyje buzer. Ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi tylko poł biegi uruchamiam ze sprzęgłem  a powinien chyba bez. Proszę o pomoc co to może być. 
    • Przez DAREX
      Witam wszystkich mam taki problem w Landini legend 115 mianowicie gdy zapalam ciągnik to tak jakby był na hamulcu wciskam przycisk półbiegu to się odblokowuje jadę na tym półbiegu i włączam półbieg i naciskam sprzęgło to ciągnik zachowuje się tak jakby hamował. Może ktoś na forum by coś  mi podpowiedział co może być przyczyną tej usterki
    • Przez Szmaja
      witam!
      Chciałem założyć temat typowo do landini 8550, ponieważ nie dawno kupiłem i chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
      głównym bólem mojego landini jest to że nie działa, albo nie wiem jak wyłączyć hydraulike na której dźwigni, zmieniam i kręce wszystkimi ale coś nie chce zaskoczyć.
      a jeszcze jedno jak powinny być ustawione zawory ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj