Skocz do zawartości
michal26

Uszkodzenie kukurydzy po mustangu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Uszkodzenie
michal26    0

Witam,mam problem z kukurydzą ,po zastosowaniu mustanga przestała rosnąć i strasznie jej poskręcało liście.Czy ktoś miał problem? da się coś temu zaradzić? wogóle coś z niej będzie jeszcze?

Konrad2510    16

ty a mustang ma zastosowanie w qq chyba nie...
juz wiem mam w rodzinie doradcę, moj błąd zwykly ma zastosowanie ale w tym roku robilo sie to co u ciebie jak ludzie pryskali w susze i takie skutki.. poleć asahi i daj do tego fosfor pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl

Endrju11    0

Witam,mam problem z kukurydzą ,po zastosowaniu mustanga przestała rosnąć i strasznie jej poskręcało liście.Czy ktoś miał problem? da się coś temu zaradzić? wogóle coś z niej będzie jeszcze?

Mustang jest wrażliwy odmianowo, przed kupnem trzeba sprawdzać czy były próby na odmianie. Liste odmian można znaleźć na stronie Dow Agro.W twojej sytuacji trzeba jej podac jakiś stymulator bądź aminokwasy bo sama możedługo chorować.

pzdr.

Klepak    0

Witam

Ja mam podobne objawy po zastosowaniu Maister Power. Całe szczęście że zastosowałem go punktowo tylko w miejscach gdzie chwasty były największe. A co ciekawe OSET zrobił się żółtawy ale nie usechł.

post-135919-0-55187700-1467901268_thumb.jpg

post-135919-0-32180600-1467901304_thumb.jpg

post-135919-0-20002100-1467901344_thumb.jpg

Klepak    0

stosowałem oprysk w fazie 6-7 liść. Na etykiecie było napisane do 6 liścia. Może faktycznie delikatnie za późno. Ale zdjęcia były robiono duzo później, i kukurydza nadal wygląda jak porażona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się