Marcin23

Kto jest najstarszy na AF?

Polecane posty

wojtas    75

już po raz któryś piszę. nie uczą was tam w podstawówkach czytać ze zrozumieniem? temat jak byk ,,kto jest najstarszy" a tu 13 14 15 lat . żenada.

co do imienia kamil. popularność tego imienia zaczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych, i jak widzę takie imię to wiem że gość nie ma więcej jak 20 lat. zdarzają się starsi ale już rzadziej. (oprócz Durczoka to żadnego nie kojarzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikula    0

:rolleyes: to ja jestem w ścisłej czołówce tego peletonu, prawie 35. Ale że jestem kobietą, to zrozumiecie panowie, ledwie 18

A co do wieku i komputerów, mój wujek rolnik na małej wsi w wieku 75 lat kupił sobie laptopa i codziennie czesze internet :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

już po raz któryś piszę. nie uczą was tam w podstawówkach czytać ze zrozumieniem? temat jak byk ,,kto jest najstarszy" a tu 13 14 15 lat . żenada.

co do imienia kamil. popularność tego imienia zaczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych, i jak widzę takie imię to wiem że gość nie ma więcej jak 20 lat. zdarzają się starsi ale już rzadziej. (oprócz Durczoka to żadnego nie kojarzę)

A pamiętasz takiego jednego poetę z czasów Powstania Warszawskiego ?biggrin.gif

Ja to mam dobrze-imię używane od stuleci,politycznie poprawnie (nie hebrajskie,nie germańskie biggrin.gif )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Jest tu ktoś starszy niż 60 lat? Bo nieraz mój ojciec tu przesiaduje, nic nie pisze tylko czyta forum i ogląda zdjęcia, myślę że to jeden ze starszych użytkowników, matka też tu często siedzi, głównie czyta tematy w dziale przepisy finanse a ma ponad 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

To ja tu prawdopodobnie jestem naj najstarszy wczoraj skończyło 53 latek czy zim jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

Jest tu ktoś starszy niż 60 lat? Bo nieraz mój ojciec tu przesiaduje, nic nie pisze tylko czyta forum i ogląda zdjęcia, myślę że to jeden ze starszych użytkowników, matka też tu często siedzi, głównie czyta tematy w dziale przepisy finanse a ma ponad 50 lat

Tak mam 64 lata zapraszam ojca do serfowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rikisam    3

Dopiero teraz trafiłem na ten temat. Ale zrozumcie refleks już nie ten... Byłem pewien że będę najstarszy ale oddaję dwa miejsca @RSM 32 i @Mietek. Mam 52 lata i mam na imię Jerzy.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Kamil,yyy....20% znizszki:)hehe, te 20 latek:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 lat


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj