Marcin23

Kto jest najstarszy na AF?

Polecane posty

pejton    2
No mojego imienia to z nicka napewno nie idzie się domyśleć.

Adam co do wieku to narazie jestem w czołówce 27.

Darek, ja to chyba jestem liderem tego peletonu :( bo mam 36 lat :unsure:

sorki poprawka, o parę miesięcy wyprzedza mnie kserkses i chwała Mu !!!


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

powiat żnin woj kuj-pom :unsure: :(

pozdro


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTINUS    1

@Pioter To z jakieś ok 250km będzie :unsure: no to nie tak daleko :(


-URSUS- C-330 moje serce dopieści ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

ja jestem z rocznika 89r w lipcu kończe 17 ajeśli chodzi o czarnobyl to jeszcze niekturzy byli w brzuchu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
ja jestem z rocznika 89r w lipcu kończe 17 ajeśli chodzi o czarnobyl to jeszcze niekturzy byli w brzuchu B)

Cos mi sie widzi dziwnego <_< Skoro jestes z 89 to w lipcu konczysz 18,nawet swojego wieku nie potrafisz policzyc B)

Chyba ze chciales napisac z w lipcu skonczyles 17 lat,ale tak nie pisze B) Wisi mi tu jakies kłamstewko,zeby swojego wieku nie wiedziec,no ale sie nie czepiam B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

A co właśnie robisz?

Co do Czarnobyla to pamiętamy płyn Lugolla błłee... <_<


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

he he he, a już myślałem,że ten tytuł wpadnie mi ... Leszek-lat 34 <_<) . Pozdrowienia dla wszystkich ''staruszków", a dla "młodziaków"(tylko bez obrazy) kobietki nie są złe-byle nie za wcześnie rodzicielstwo he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollek    0

jak dobrze przeglądałem jestem chyba na 8 miejscu .

całkiem nieżle.

w grudniu będzie skończone 28 lat. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

@godles5

ja też myslałem że jestem najstarszy, byłem nawet pewny tego tytułu B) a sie pomyliłem B). 30 a za pare dni 31, jak ten czas leci <_<

Trzymaj sie "staruszku"!!!!!! B)


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Jakub lat 14


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

ja jestem z pamiętnego roku 1989 :huh: czyli teraz stuknęło mi 18. gówniarz jestem jeszcze ale myśle że to dobry wiek na przejęcie gospodarstwa po rodzicach. do racy w końcu trzeba sie przyzwyczajać od najmłodszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

18 lat to dobry wiek na przejęcie gospodarstwa?-he he he chłopie co ty bredzisz ,ja jak miałem tyle lat to o tym nawet nie myśałem. powiedz lepiej że musisz przejąć bo na pewno ojczulek chce pobierać strukturalną. kiedyś to glebe przepisywali tym co nie chcieli iść do woja a teraz bo dają darmową kasę. powinieneś się wyszaleć za młodu i korzystać z życia :huh: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

no wiesz jedni kochają to co robią a inni robią to bo muszą. ja należe do tych pierwszych i jak narazie dobrze mi z tym.A co ci przeszkadza że moi rodzice będą dostawać rentę strukturalną?? ja nie widze w tym nic dziwnego. to jest dla ludzi więc należy z tego kożystać. a co do szalenia, lubie sie dobrze wybawić,wypić piwko z kolegami itp. Gram w Hokeja na Unii Oświęcim, jestem strażakiem i to mi daje dużą satysfakcje a szczęścia dopełnia mi praca w polu. Lubie jeździć traktorem, zajmować sie bydłem ect. Ale skoro myślisz, że bredze to twoja sprawa. ja to odbieram inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj