raul1985

Jaki nowy ciągnik :Kubota M6060 NH T4.65 Case C65 Landini 4.75 Deutz Fahr D 5070 JD 5075E lub M

Polecane posty

raul1985    10

Witam !

Jaki ciągnik byście wybrali z powyższych. Cena maks do 120 netto. ma mieć rewers bezsprzegłowy ponieważ chcę założyć do niego tura.

Prace dla niego kosiarka dyskowa 2,4 ; rozsiewacz nawozów 1200 kg ,siewnik do kukurydzy i ogólnie taki do krecenia sie po placu ,czyli ważne zęby mało palił.

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

takie komentarze jakbyscie z zerowki wyjsc.. wyjasnijcie za i przeciw.. Kubota na pewno zwinna i malo pali przy takich pracach "podworkowych" ;)
wyjsc nie mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

Kubota fajny ciągnik, ale poczytaj na forum co ile się filtr DPF wypala i jakim kuriozalnym systemem. 

JD serii M jakbym dostał za 120 netto to bym się nie zastanawiał. Złoty środek i ramowa konstrukcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

Landini odpada stanowczo Znam faceta który był bardzo zachwycony tym traktorem bo wszytko z jednej fabryki i tak dalej a teraz tego traktora na oczy nie chce widzieć . Kubota może mieć problemy z elektryką . John Deere wszystkie modele oprócz 6 cylindrowych są nie pewne teraz bo na chińskich częśćiach Tyle o tych 3 wiem o tamtych się nie wypowiadam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomJohn    0

U nas landini koleś rozłamał bo go troche przeciążył. Ja osobiście niedawno oglądałem Kubote 65 i nawet nawet,zwinny traktorek, ładny promień skrętu dobre wyposażenie w standardzie, handlowiec się zarzekał że rozsiewacz z dwoma big bagami 500 kg podniesie.

a W tych pieniądzach to sprawdź jeszcze case farmalla 65c i Steyer`a Kompakta 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beryl    88

Rama musi być do ładowacza ! Nie dawno kuzyn miał na testy JD 5065e z takim przeznaczeniem jak dla Ciebie i nawet diler mu odradza ten ciągnik do ładowacza z powodu braku ramy. Osobiście nie zaufałbym serii E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

A może mf serii 56xx 3 cylindy rewers elek-hydr biegi w rewersie troszke malo zwinny ale spoko ciągniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

MF mi się podoba bo mam większe mf-y ale

trochę za duży i cena co najmniej 180 netto a seria 36xx jakoś nie podchodzi

Do Landini  to najbardziej przekonuje jeszcze stary silnik 4,4 Perkinsa

, JD 5075 jeździłem nim na i całkiem przyjemnie pracuje rewers i silnik bez CR ale wykonanie wiele pozostawia do życzenia

 M cena około 140 netto w 3 cylindrach jak by to był silnik prosty jak E to pewnie bym się zdecydował a jest niestety CR ,czekam na włacicieli zeby pochwalili sie spalaniem bo w E wypada bardzo dobrze .

Najbardziej podchodzi Kubota i NH/Case/Steyr ale DPF mnie nie zachęca ,ale cóż  z normami się nie wygra :(

A co sądzicie o DF ? albo coś zaproponujcie ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

DF lamborghini Same nie mają dpf. ja mam na lipca umówiolego lamborghini to narazie ci nie powiem wiele tylko ze mój doposazony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup nowego ciągnika i wybór padł pomiędzy Zetorem major 80, a deutz fahrem 5090. Do tego drugiego musiałbym trochę dopłacić. Ciągnik będzie głównym koniem pociągowym w 20ha gospodarstwie nastawionym na warzywnictwo. O majorku już trochę słyszałem, ale nic mi nie wiadomo na temat DF z serii 5D. Prosze o pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj