PaweAftarczuk

POMOCY WOM przekładni roundpack 1250

Polecane posty

Witam

 

Dziś pękło zabezpieczenie na wałku i się wypiął z ciągnika a że pracownik jechał z górki nie zdążył się zatrzymać... No i złamał się WOM w przekładni prasy... Ma ktoś jakieś pomocne rozwiązanie, schemat przekładni lub też wymieniał już coś takiego w Prasie ? Sprawa dość pilna, będę wdzięczny za karzdą wskazówkę(oprócz tych głupich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1

wejdź na stronę agromix rojęczyn to jest dealer krone na całą polskę i u niego na stronie są katalogi części pras krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

WOM pękł przy obudowie czy trochę wystaje? Jak wystaje to po demontażu i sprostowaniu przez ślusarza, można na szybko dosztukować wspawując przedłużkę końcówki WOM http://www.sklep.mizar.com.pl/images/watermark/wpx_7fb29ee805be6a153558a5ce950c5971.jpg Myślący ślusarz sobie z tym powinien poradzić.

Agromixu i tak nie ominiesz.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie wystaje ok 2 cm i już o tym myślałem mam tuleje taką specjalną którą nałożę na wałek złącze je i obspawam powinno chodzić, choć zastosowanie tego typu przedłużki też miałoby sens stosowałem je przy maszynach leśnych i dawały radę. Kurcze strona Agromixu nie chce mi się załadować jak na złość :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jedyne co mi przychodzi na myśl to dorobienie tulei na całą długość i zrobienie gwintu zmiana łożyska w skrócie trzeba zamówić nowe z Agromixu chyba, tylko koszt pewnie będzie powyżej 500 zł :/

 

Wałek wystaje tak troszkę za obudowę nie więcej niż 5mm nie wiem czy jest możliwość zespawania tego w ten sposób by to trzymało raczej wątpliwe :/

Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto by mi powiedział, doradzil jak w tym modelu ustawić pasy żeby szły równo po obu stronach ciągle mi ściąga w jedną stronę aż trze po rolkach i pas zaczyna się drzec może jest zły naciąg pasów nie wiem próbowałem naciągnąć raz z jednej raz z drugiej i nic to nie daje jeśli koledzy mi nie pomogą to może znacie jakiegoś fachowca ewentualnie serwisanta kto by mi pomógł rozwiązać ten problem Pozdrawiam
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto naprawia sterowniki od prasy KRONE dzieki i POZDRAWIAM
    • Przez Jarkoo
      Witam jak Wam sie spisuje i jaki ciągnik jest wymagany ? Zastanawiam sie nad kupnem własnie takiej prosze o pomoc ewentualnie inna max do 25 tyś. Z góry dziękuje
    • Przez Freek
      Chciałbym wymienić końcówkę womu ale boję się że jak go wyciągnę to coś w skrzyni spadnie. Może ktoś coś takiego robił i może pomóc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj