Skocz do zawartości
PaweAftarczuk

POMOCY WOM przekładni roundpack 1250

Polecane posty

Witam

Dziś pękło zabezpieczenie na wałku i się wypiął z ciągnika a że pracownik jechał z górki nie zdążył się zatrzymać... No i złamał się WOM w przekładni prasy... Ma ktoś jakieś pomocne rozwiązanie, schemat przekładni lub też wymieniał już coś takiego w Prasie ? Sprawa dość pilna, będę wdzięczny za karzdą wskazówkę(oprócz tych głupich)

Spyke1004    1

wejdź na stronę agromix rojęczyn to jest dealer krone na całą polskę i u niego na stronie są katalogi części pras krone

agromatik    239

WOM pękł przy obudowie czy trochę wystaje? Jak wystaje to po demontażu i sprostowaniu przez ślusarza, można na szybko dosztukować wspawując przedłużkę końcówki WOM http://www.sklep.mizar.com.pl/images/watermark/wpx_7fb29ee805be6a153558a5ce950c5971.jpg Myślący ślusarz sobie z tym powinien poradzić.

Agromixu i tak nie ominiesz.

Edytowano przez agromatik

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Wiadomość z agroFakt.pl

Delikatnie wystaje ok 2 cm i już o tym myślałem mam tuleje taką specjalną którą nałożę na wałek złącze je i obspawam powinno chodzić, choć zastosowanie tego typu przedłużki też miałoby sens stosowałem je przy maszynach leśnych i dawały radę. Kurcze strona Agromixu nie chce mi się załadować jak na złość :/ 

hmm jedyne co mi przychodzi na myśl to dorobienie tulei na całą długość i zrobienie gwintu zmiana łożyska w skrócie trzeba zamówić nowe z Agromixu chyba, tylko koszt pewnie będzie powyżej 500 zł :/

Wałek wystaje tak troszkę za obudowę nie więcej niż 5mm nie wiem czy jest możliwość zespawania tego w ten sposób by to trzymało raczej wątpliwe :/

Edytowano przez PaweAftarczuk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Doman21
      Witam. Posiadam prasę KRONE variopack 1500, i problem polega na tym że zrywa mi się tylni łańcuch uwijający średnio co jakieś 150 balotów 😏 prasę kupiłem rok temu łańcuch był nowy jeden i drugi ten przedni wygląda jak nówka a tylni już zmarnowany i cały czas się zrywa. Pomocy bo już w żniwa szału dostawałem...
    • Przez marrat
      Jestem zainteresowany dmuchawą ssąco tłoczącą napędzaną na WOM. Jeśli ktoś ma na sprzedaż to prosze o kontakt 693547645. Dla przykładu interesuje mnie dmuchawa Kongskilde SUC 500.
    • Przez Gesiarz
      Witam z końcem tego sezonu żniwnego staje przed zamiarem zakupu nowej prasy. Rocznie robię około 1500 bel słomy i 300-400 siana i sianokiszonki jak do tej pory użytkuje 10 sezon prasę Sipma farma 2 na którą nie narzekam, tylko ta prasa jest za mało wydajna. Proszę o opinię użytkowników tych pras.
    • Przez buchu21
      Witam tak jak w temacie posiadam dmuchawe kongskilde 500 na WOM, według tabel niby przy 10 m elastycznego węża ma wydajność plus minus 30t. Wysokość tłoczenia ok. 7m. 
      A moje pytanie jak zwiększyć wydajność ponieważ nie osiąga nawet połowy tego co podaje tabela. Może źle coś robię. Staram się aby ziarno nie zalegalo w wężu ssącym ale nie mam pewności czy to jest kluczem i głowicy nie mam oryginalnej tylko taka samoróbka. 
      Jest w stanie mi ktoś pomoc doradzić albo się skontaktować bezpośrednio i wytłumaczyć jeżeli to ogarnia. 
    • Przez maciej2013
      witam wszystkich potrzebuje pomocy odnośnie tej prasy jest to prasa stalokomorowa łańcuchowa lecz zamiast łańcuchów tak jak Fortima ma ona pasy gumowe po bokach które chodzą po rolkach problem mój tkwi w tym że pasy te zaczęło ściągać do jednego boku aż zaczyna niszczyć jeden z pasów posiadam instrukcję obsługi jest napisane jak to uregulować Ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie to się robi za chiny potrzebuje szpeca kto by mi pomógł w tej sprawie ewentualnie podjechał naprawił dodam że to okolice Grudziądza dziękuję i POZDRAWIAM

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.