News
Zaloguj się, aby obserwować  
lukbold

wybór optymalnego punktu zaczepienia zgrabiarki

Polecane posty

lukbold    806

Zastanawiał sie ktoś nad optymalnym punktem zaczepienia łącznika górego miedzy traktorem a zgrabiarką? Kiedy najlepiej będzie kopiować teren? Jest na wieży 6 pozycji montażu łącznika i zaczepiam do najwyżej położonego w tylnim rzędzie a w traktorze do środkowego. Robiłem eksperyment i uznałem, że jak przód traktora zaczyna wjeżdzać pod górke to dzięki takiemu ustawieniu przód zgrabiarki najmniej się uniesie a w zasadzie unosi się dopiero gdy tylne koła  traktora są już na podjeździe...

Może ma ktoś w instrukcji zgrabiarki coś na ten temat albo ma jakieś swoje spostrzeżenia?

pawelek11    24

Ja zamiast łącznika mam założony łańcuch ale przodu mam koło kopiujące. Moim zdaniem w ten sposób bardzo ładnie kopiuje teren nie zależnie od tego jak idzie ciągnik.

lukbold    806

No to ja się domyślam ale nie planuje dokładać kółka z przodu do. tandemu...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Cześć, orientuję się ktoś może, gdzie można dostać w rozsądnej cenie części do Claas was 540? Chodzi głównie o piastę rozbijaka oraz ośkę.
    • Przez mati492
      Witam. Mam problem z przewracarką krone kw 5.50. Do wymiany mam dwa koła zębate (duże i małe). Rozebralem to i teraz pytanie jak to prawidłowo poskładać na nowych częściach, jak ustawić luz miedzyzebny? Macie jakieś sposoby na skasowanie luzow na tych wirnikach ( luz jest w górę i w dół). 
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez Setius
      Witam
      Chcialbym sie dowiedziec o jakosci wykonania zgrabiarek Janpol z 2019 a takze czy dostaliscie ksiazke serwisowa i czy wam sie nei odpina w trakcie jazdy. Chodzi mi o opinie tych ktorzy je kupili
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.