News
lhanusz

Dmuchawa Ssąco-tłocząca 15Kw zapycha się co zrobić ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lhanusz    0

Witam, zakupiłem dmuchawę ssąco tłoczącą, która ma silnik 15kW. Jak wsadze cały wąż w zboże to sie zapycha musze tak pół na pół. Według mnie to słaba ona jest. Czy możecie coś poradzić ? Poniżej foto tej dmuchawy. I jeszcze jedno? Czy używanie tego dozownika jest konieczne ?

post-110649-0-92430600-1466178068.jpg

post-110649-0-70041000-1466178069.jpg

post-110649-0-70118800-1466178070_thumb.jpg

post-110649-0-30202100-1466178072_thumb.jpg

post-110649-0-10911100-1466178073.jpg

post-110649-0-66424600-1466178073.jpg

damianus2222    116

musi zasysyac powietrze z gory, przy tym smoku. zatkany otwor ja zapcha. Ja zawsze szczeline w swoim odolanowskim ustawiam na max

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    304

Na smoku musi być zasówka, blisko węża, którą regulujesz  ilość powietrza , a ty nie masz.

lhanusz    0

No faktycznie nie mam tej regulacji... Czy to jest przyczyna ? Dodam że grzeje sie dosc tam przy tym dozowniku.... Wychodzi na to ze tak jakby cos ją dławiło.

widzę ze jakiś kombinowany ten smok. tam musi powietrze zasysac inaczej zawsze zapcha.....

Kolego, ale gdzie mowisz ? jak reke przyloże (vez weza) to szarpie mi ja do srodka dosc mocno.... a jak wloze caly waz w zboze to sie dlawi i zapycha.

A ewentualnie coś jeszcze może być nie tak? może być, że ten cały cyklon gdzie wciąga zboże ma za małą przepustowość ?? Jak włączam dozownik to nic sie nie poprawia.

tomek73    304

Ja też na początku nie wiedzialem  ze te okienko powinno się regulować i miałem zamknięte to zassała pęłną dawkę i zapchała się, dopiero jak otworzyłem to uspokoiło się.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Analog11
      Witam
      Mam zamiar ustawic sadzarke czeska na 70 cm i moje pytanie: czy nie bede mial pozniej problemow podczas obsypywania, rowniez poszezonym obsypnikiem na 70 cm ursusem c 360 ? Czy bedzie mi sie miescil w redlinach, czy bede musial cos w ciagniku pozmieniac?
    • Przez Smile207
      Witam.
      Co sądzicie o takiej deszczowni
      https://www.olx.pl/oferta/deszczownia-odra-75-235-naped-wodny-CID757-IDzDc6g.html#befa8ccd2b
    • Przez pawelek11
      Witam, czy jest ktoś z województwa lub pogranicza tego województwa kto posiada zestaw do uprawy strip till Szewera i podzieli się swoją opinią i zgodzi się na oględziny maszyny na żywo?
    • Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez celtis
      Witam, zastanawiam się nad zakupem podajnika łańcuchowego do zboża. Są nowe w dobrych pieniądzach w porównaniu do kubełka. Jeśli ktoś posiada to proszę o jakieś opinie bo nie wiem na co się zdecydować. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.