Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MaxiKing

MANITOU

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MaxiKing    0

Mam pytanie czym sie rozni ładowarka teleskopowa manitou maniscopic od manitou reach ???? Ostatnio zauwazyłem to i szczerze niby z wygladu to samo te same osiagi ale cos chyba jest innego ale co ?????

ptaszyna    139

Odświeżam temat, na czym polega różnica gdyż jestem zainteresowany taką ładowarką i dobrze byłoby wiedzieć. Użytkowników proszę o komentarze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez slaw1246
      Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak zdiagnozować hydrostat w ładowarkach. Czy jest OK, nie ma zadnych usterek. Szukałem na innych forach, ale nie mogłem nic znaleźć jak go diagnozować/sprawdzać.

Dzięki,
    • Przez zaxson
      Witam posiadam ładowarkę teleskopową manitou mlt 735 120 turbo lsu z 2008 roku , jest ona na szesciobiegowej skrzyni biegów powershift , zaniepokoiły mnie dźwięki sktukania z mechanizmu różnicowego (dyferencjału) przy jezdzie przód tył- da sie coś z tym zrobić? Żeby bardziej koła zębate doszły w atak (wydaje mi sie ze te stuki wlasnie są z tąd) 😕 A najbardziej przeraził  mnie fakt grzejących sie w tych miejscach osi po przejechaniu 15 km one były dość ciepłe... niewiem czy to normalny objaw , proszę was o pomoc i pozdrawiam.!!🤝
    • Przez Laver
      Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?
      Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.
    • Przez JakubLewalski
      Witam,
      Od pewnego czasu w mojej ładowarce przegubowej weidemann 3006, pojawił się problem przy skręcaniu, mianowicie gdy mam nawet lekkie obciążenie np. w łyżce, i jestem nawet na małym skosie to mogę sobie kręcić kierownicą do woli a przód będzie stał w miejscu, dodam że wcześniej tego nie było. Czy wie ktoś gdzie szukać przyczyny ?, z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:

Merlo P 34.7,

Manitou MLT 627,

Claas Scorpion 6030,

JCB 531-70.

Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.