Damiano604

Matbro TR 250 przeróbka rozdzielacza

Polecane posty

Damiano604    0

Witam, nie dawno zakupiłem ładowarkę firmy Matbro model TR 250, jednak okazalo sie ze elektrozawory w niej strasznie świrują, tym bardziej jak dostanie sie woda, był u mnie elektryk jednak stwierdzil ze nie warto tego rozdzielacza naprawiać, i doszedłem do wniosku ze lepiej kupic rozdzielacz 4 - sekcyjny na linki a Yoystick umiescic w kabinie, tylko nie moge znalesc takiego rozdzielacza. Gdyby ktos cos wiedział niech da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Można wymienić cewki od zaworów. Można kupić od ręki. Ją bym spróbował przeczyscic. Niczym sie nie różnią od zwykłych rozdzielaczy.
Co się dzieje? Zawór się nie zawsze załącza?


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Właśnie kupiłem ładowarkę matbro ts 290, ktoś się orientuje jaki olej powinien być w skrzyni?
    • Przez Mati2812820
      Witam, tak jak w tytule, może ktoś ma na zbyciu sprawny rozdzielacz do trolla? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv.
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
    • Przez Kondzio342
      Witam. Nie mam pewnosci czy ten temat juz gdzies nie byl ale zapytam. Koledzy pytam was czy mozna przerobic rozdzielacz ktory jest pod siedzenie. Dokladnie chodzi o to by tur i podnosnik chodzil z jednego rozdzielacza i wyjscie hydrauliczne z tyłu. Czy taka przerobka jest mozliwa? Jesli tak to prosze o jakies zdjecia lub opis. Z gory dzieki.
    • Przez dziki97
      Witam przymierzam się do zakupu rozdzielacza stało ciśnieniowego do Pilmet 2000 l 18 m, nie wiem jakiego typu wybrać w grę wchodzi pilmet za 400 zł, podróba araga za 580 https://allegro.pl/rozdzielacz-5-stalocisnieniowy-zawor-opryskiwacz-i7756032717.html lub https://allegro.pl/rozdzielacz-fermo-5-sek-stalocisnieniowy-biardzki-i7396002307.html. Używacie któregoś z nim, jaki polecacie ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj