farmer1020304050

Jaki udźwig ładowacza czołowego Metel-Fach do Belarusa 820 z 2012r

Polecane posty

Witam. Planuje zakupić tura Metal-Fach do Belarusa 820 z 2012r. Tylko zastanawiam się z jakim udźwigiem, bo słyszałem, że z udźwigiem 1300kg, tur pracuje szybciej na wolnych obrotach niż z udźwigiem 1600kg. Pomóżcie w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

A czego się spodziewałeś po większym turze? Jak ma większe siłowniki to wiadomo, będą wolniej się wysuwać za to siły mają więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Mieć mam 1650 kg, udźwig dobierz wedle potrzeb, a nie czasu podnoszenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Ja mam belarusa 920.2 i mam założony agrimet cx-16. Identyczny co hydramet extreme-1. Mają różne modele do wyboru i adaptacje do belarusa ze wzmocnieniami, mogę śmiało polecić tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIAN    4

Posiadam Belarus 820 i założony w tym roku Agrimet CX19 o udźwigu 1900 kg czyli Xtreme2 Hydrametu. Narazie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jedrus
      Witam, mam wyciek paliwa z baku w belarusie 820. a dokładniej on ma plastikowe baki i w tym po lewej patrząć od tyłu jest wyciek, na dnie baku jest blacha(nie wiem jak to jest połączone z resztą baku skoro jest plastikowy) i w niej znajduja się króćce do których w jeden jest wkręcony kranik, w drugi zaworek spustowy a w trzeci wąż paliwowy idący do przodu. wszystkie śruby na maxa podokręcane i wydaje mi się że paliwo kapie z połączenia tej blachy na dnie z kroćcem w który wkręcony jest zawór spustowy. czy ktos miał podobny problem i czy ktos wie co z tym zrobić? Wydaje mi się że tych króćcy nie da się dokręcić.????
    • Przez belarus820czechu
      Czesc, mam problem z podnoszeniem agregatu uprawowo siewnego 2,7m + siewnik poznaniak 2,7m.Wie ktos moze ja wyregulowac pompe w belarusie 820 ? gdzie i w którym miejscu. Prosze o pomoc.
    • Przez nowak28011997
      Witam, planuje kupić prasę john deere 590. Chciałbym kupić prasę z rotorem i moje pytanie brzmi czy belarus 820 (82 km) sobie z nią poradzi. Do.tej pory pracuje z john deere 550 bez rotora i nie ma najmniejszych problemów. Prasa będzie przeznaczona do prasowania słomy i sianokiszonki.
    • Przez UrsusekBelarusek
      Witam.
      W moim Belarusie 820 , po wymianie płynu chłodniczego nie działa nagrzewnica , co może być przyczyną ? 
      Z góry dziękuję.
    • Przez rafal0
      Witam na jakiej zasadzie jest włączanie na tym przykładzie ze  zdjęcia z załącznika ? Silnik musi być na chodzie czy może być zgaszony ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj