News
arkady12

Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
arkady12    7

która z tych pras lepsza, czy ceny nie są podejrzane, na co zwrócić uwagę, co o nich wiecie, jakie jest zapotrzebowanie mocy, i jak z częściami 

Renault 
http://olx.pl/oferta/sprzedam-prase-rolujaca-CID757-IDfLfBL.html#3af4e556e0

Mf 
http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-massey-ferguson-nie-sipma-claas-krone-new-holland-CID757-IDg1GLP.html#2101c48df0

prasy mają chodzić na 20 swoich ha i może trochę na zarobku ale nie dużo ma być jeszcze dokupiony C 385 wiec może on da z nimi rade 

arkady12    7

jak można usnąć z tego działu nie tu  to wrzuciłem z pośpiechu ... :/ 

nie wiem wydaje mi się że w tym przedziale cenowym to raczej szrot do naprawy ale czy warto je wgl naprawiać i jak cześć są dostępne ( nie było u nas rolki tylko kostka i chcemy teraz się pozbyć kostki za nie wielkie pieniądze i dołożyć na rolkę ewent kupić taniej i naprawić jeśli to coś ogarniętego by było 

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    5003

Kolego chcesz kupić prasę, czy części zamienne do niej? Te prasy nadają się tylko jako części dla posiadaczy takich pras, tylko cena za wysoka.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

arkady12    7

aha no ok wiecie nie mam do czynienia to nie wiem a jechać żeby tylko rope spalić to bez sensu a co byście proponowali w nie jakiś kolosalnych pieniądzach bo sie to u nas tak szybko " nie zwróci " 

Edytowano przez arkady12

lukbold    618

kr130 ma znajomy do 60tki i całkiem ładne belki robi... a pozatym jest temat o prasie do 60tki więc czytaj

jonkszi    66

Zasadniczo to te same konstrukcje i na 20 hektarach to w tej prasie piekło przeżyjesz nawet naprawiając to każda spinka na pas to po 100 jak są rzadkie pasy nie nastarczysz spinek kupować. Nie podjąłbym się prasowania 1 hektara pola tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek19961
      Witajcie. 
      Jestem tutaj nowy więc wybaczcie jeśli był już taki temat. Sprawa jest niby prosta nie wiąże mi prawy aparat w welger ap 52. Może ktoś się orientuje co mogło się stać może ktoś posiada takową prasę i miał już taki problem. A więc do rzeczy. Chodzi o to że w prawym aparacie palec słupacza i chwytak sznurka obracając się przy wiązaniu belki nie wracają do pozycji wyjściowej. Tylko są ustawione w odwrotną stronę co osprzęt w lewym aparacie. Tak jakby talerz aparatu ich nie dociskał wystarczająco i prsepuszczało w połowie obrotu. Tryby wyglądają ma dobre nie ma żadnych wyszczerbień. Fakt nie rozebrałem jeszcze tego Ale może ktoś z was miał takie zdarzenie i udało mu się rozwiązać ten problem. Dodam że nigdy poza zmianą sznurka nie przepuściła mi belki przez 6 lat użytkownika nie związała może z 10 sztuk, a co sezon robi około 1500-2000 sztuk 
    • Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez k1212
      Witam mam taki problem z prasą Deutz Fahr HD360 że nie opuszcza podbieracza. Można go opuścić tylko ręcznie nie działa ta zapadka, kupiłem tą prasę z rozwaloną zapadką od podnoszenia i opuszczania i prosiłbym o jakieś zdjęcie jak wy macie ustawione te zapadki i sprężyny może być zdjęcie z Sipmy Z224 podobno to jest to samo.
      Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.