Kaima93

Egzamin zawodowy R.03 czerwiec 2016 !

Polecane posty

asdfgh123    0

Ja mam egzamin 20, będę miała na nim na pewno odróżnić śruty, kiszonke i siano. I będę miała najprawdopodobniej obliczyć dawke.. a jak na 'prawdziwą szkołe" przystało przez 3 lata zamiataliśmy plac :)) Mógłby ktoś wspomóc jakąś informacją na temat egzaminu z tymi obliczeniami? :) Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, bez żadnego większego przygotowania wiem, że zdałem w 15 minut już był rozwiązany, nie był jakoś bardzo trudny ale z czego do cholery jest zrobiona rura drenarska? albo o co chodzi z tymi znakami ograniczającymi o wymiarze rysunkowym? Macie już odpowiedzi do wszystkich pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaryszarak    0

Witam, też dzisiaj elektronicznie zdawałem R03. Udało się na 85 %. Ma ktoś może info czego można się spodziwać na praktycznym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi007    131

3worki ze śrutami stały i cza było wpisać kolejno do tabeli ABC co jest co, drugie to tak jak wyżej ocena organoleptyczna siana sianokiszonki i kiszonki z QQ, trzecie to wpisać dawki pokarmowe z tabeli na kartce obok z tym ze cza było podzielić na odpasy, a czwarte to kierując się tabela z zadania 3 sporządzić mieszankę tresciwa odważyc pasze obj i przygotować żłób, bynajmniej my tak mieli
Rura drenarska poliester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Jak ktos znajdzie klucz niech wrzuci link. A ta rura drenarska zrobiona jest z polichlorka winylu (pvc) nie poliestru

Edytowano przez the1mati1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal984    611

Jakby ktoś znalazł klucz to niech wrzuci ;) I jak jest ktoś kto wiedział coś na 100% i pamięta pytania, może napisać, chętnie bym poczytał :D

 

Edytowano przez Michal984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal124    8

3worki ze śrutami stały i cza było wpisać kolejno do tabeli ABC co jest co, drugie to tak jak wyżej ocena organoleptyczna siana sianokiszonki i kiszonki z QQ, trzecie to wpisać dawki pokarmowe z tabeli na kartce obok z tym ze cza było podzielić na odpasy, a czwarte to kierując się tabela z zadania 3 sporządzić mieszankę tresciwa odważyc pasze obj i przygotować żłób, bynajmniej my tak mieli

Rura drenarska poliester :)

Dokładnie miałem to samo wczoraj na praktycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

A ja będę miał 28 i będę miał siewnik i się z tego cieszę. A przed wprowadzeniem tryka do stanówki co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_11    0

ja będę mniała na egzaminie przyżadzić mieszankę treściwą dla krowy czego jeszcze mogę się spodziewać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    551

Ja mam 25 punktów, ale prawie wszystkie pamiętałem wiec już chyba zdane teraz pozostaje czekać na wynik z oke karków :)

Edytowano przez kubamako66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba101    4

Wierzę na słowo Aniu  :D  jak tam poszło ??

Edytowano przez kuba101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj