Theagro3p

Jak wymienić filtr oleju w Bizonie Z056?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Theagro3p    3

Witam?

Przyszedł czas na przygotowania do żniw.Wychodzę z zapytaniem jak wymienić filtr oleju w Bizonie Z056?

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    869

Odkręcić obudowę, wyjąć stary, włożyć w ten sam sposób nowy, przykręcić z powrotem

Ja od kilkunastu lat zalewam filtr olejem, po zapaleniu od razu ma ciśnienie a bez zalania trzeba było kręcić dłużej aby ciśnienie złapał.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

akmaly    548

Nie i lepiej nie ruszaj bo będzie mokro :)

Instrukcja nie przewiduje takiej potrzeby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin270890
      Witam. Na kombajnie nie żadnej tabliczki znamionowej z tyłu na wózku jest nr, czy po tym numerze jest szansa żeby gdzieś sprawdzić z którego roku jest kombajn? 
    • Przez Marcin270890
      Witam. 
      Potrzebuję pomocy, porady... 
      Po wykoszeniu 0.20ha pszenicy dodam że słoma jeszcze gdzie niegdzie zielona i nie rwie się zacząłem czuć zapach jakby palących się pasów, gorąca była przystawka przy silniku, gorący wariator i pasy jezdne. Na drugi dzień puściłem kombajn w ruch na pusto jakbym kosil przez 15 minut pas od jazdy oraz przystawka była ciepła. Gdzie szukać przyczyny ? Siada łożysko w przystawce ? Wariator ? Pomożecie??
    • Przez Rolnik9248
      Witam tak jak w temacie co może być przyczyną pękania oprawy amortyzatora gumowego przy podsiewaczu ?? Po wymianie na nową znów po kilku hektarach koszenia rozleciała się.

• Przez Kubapatoka
      Witam!
      Z góry przepraszam za nowy temat i jeśli coś podobnego istnieje to proszę mnie nakierować. Wczoraj podczas przygotowania do odpalenia Z056 zauważyłem dużą plamę oleju pod silnikiem i suchutki bagnecik. Udało mi się z ojcem spuścić jakieś 6 l oleju z silnika jeszcze. Jestem prawie pewny że zaraz po sezonie miał olej. Chciałbym go zalać dziś nowym, ale chciałbym znać typy jakimi drogami mógł uciec olej. Dodam że blok silnika suchutki. 
      Dzięki z góry za próby pomocy.
    • Przez ka-1990
      Witam. Problem z paskiem. Została założona nowa sieczkarnia. Problem jaki występuje to dreznie paska i przekręcanie się paska podczas włączania lub wyłączania. Paski zgodne z instrukcją 
      VID_20220723_200933.mp4
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj