Skocz do zawartości
kuba24051

BIZON Rekord Z0-58

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
pracus74    13

Macie zdjęcia Rekorda... jest na hydro

A pisałem już wcześniej czy na pewno jest na hydro? :) A ten jest na zwyklej skrzyni-jak zdecydowana większość rekordow.

AUSCHTAGEN    108

Szkoda, ze wlasciciel nie zostawil starych zdjec z poprzedniego ogloszenia - http://olx.pl/oferta/bizon-rekord-new-holland-z058-784-mth-igla-CID757-IDeEfPl.html

Widac, ze go podmalowal - sam kosz obrotowy chlodnicy ma ciemniejszy odcien, kierownica - pioropusz w sieczkarni tez jest caly niebieski od wewnatrz - ile by nie kosil zawsze cos sie wyciera, plansze bialo-czerwone sa odwrotnie naklejone - po co to wymieniac w maszynie ktora ma rzekome 800mth?

Dla mnie za duzo tutaj kombinacji, gdyby miala to byc taka igla to juz dawno by sie sprzedal, jesli chcesz moge podac namiar do osoby ktora troche ma pojecie i ogladala go na miejscu - nie jest wart tej ceny.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

to do czego mu dźwignią od hydrostatu ?

Mylisz dzojstik z hydrostatem a to dwie różne sprawy. Dzojstik wystempuje w wielu kombajnach i chodzi o to żebyś miał wszystko w jednym ręku, potrzebna do tego jest hydraulika na elektrozaworach i wtedy są przyciski w dżoju  i tak sterujesz, dodatkowo jak jest hydrostat to i jazdę sterujesz dżojem a gdy napęd jest tradycyjny to w dżoju jest tylko przyspieszacz i tak jest w tym Rekordzie.

kuba24051    95

ptaszyna wiem co to hydrostat i jak działają elektrozawory Ale dzięki za wyjaśnienie bo myślałem że jak ma yoj to ma hydrostat :) doszedłem do wniosku ze chyba odpuszczę sobie rekorda....

songo    871

Rekordy to bardzo dobre kombajny, a co najważniejsze tanie w eksploatacji, jak naprawdę pewny to można zapłacić trochę większą sumkę a odwdzięczy się bezawaryjnością, a jak trafisz na wyeksploatowanego kapola to niestety będzie się psuł i będziesz klnął na niego :)

grzepo    30

To w takim razie po co on ma perforowaną (z dziórami) blachę poniżej wydechu? Wydawało mi się że wersje hydro miały taką blachę z uwagi na chłodnicę oleju hydraulicznego?

Edytowano przez grzepo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się