pawelc330c360

udoskonalenie tłoku podnośnika c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Udoskonalenie

mam pytanie lepiej wytoczyć na tłoku jeszcze jeden rowek i dać 3 niebieskie uszczelniacze i jeden metalowy czy lepiej 2 niebieskie uszczelniacze i 2 metalowe które lepiej będą trzymać podnośnik jak ciągnik jest zgaszony i które dłużej wytrzymają i czy 2 metalowe nie będą za mocno wycierać cylindra (czy wogóle wycierają one cylinder czy nie .)Chodzi o 2 metalowe 2 niebieskie uszczelniacze  

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    800

Ja też. Wystarczy jeśli zamiast czarnych założysz niebieskie. Tylko tyle.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

koloas    3

Ale kombinojesz mam pompę z wydajnością 36l reszta bez zmian i kverneland 3 resor wisi ponad dobę mi to wystarczy

Adi96    1377

Metalowy ma za zadanie ci zgarnąć syf z cylindra  a gumowe czy dzisiaj silikonowe one uszczelniają.Dotocz na 3 podobno o wiele lepiej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agropiotrmosz
      Witam
      Mam problem z wajchą od regulacji siłowej/pozycyjnej w c-4011.
      Ostatnio zdejmowałem plecak żeby wymienić oringi na wałku skrętnym i ruszałem wajchę (prędzej jej nie używałem, miałem ustawione cały czas na pozycyjną) . Teraz po złożeniu plecaka i ustawieniu wajchy na regulacje pozycyjną wajcha w czasie pracy  przemieszcza się i podnośnik, albo podnosi za nisko , albo za nisko opuszcza, zależy jak się przestawi . Jest też taki moment, że zamiast podnosić to opuszcza, a zamiast opuszczać to podnosi. Pytanie czy ta wajcha ma wchodzić w jakiś rowek czy tam w środku jest jakaś sprężyna co tą wajchę  dociska?

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez andrzejz78
      Założyłem na jesieni nowego tura z wszystkimi siłownikami dwustronnego działania

Fajna sprawa mieć docisk ramy ale brakuje mi pozycji pływającej sekcji ramy głównej

Postanowiłem sprzedać obecny rozdzielacz póki jest jak nowy a kupić z sekcją pływającą

I pytanie co to za typ rozdzielacza? Wiem że jakiś n/n ale coś muszę wpisać w ogłoszeniu

Może i jest tabliczka od strony blachy mocującej ale nie odkręcałem jej

Ktoś coś może mi podpowiedzieć?
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć dodatkowy rozdzielacz, gdzie mogę się wpiąć na oryginalnym rozdzielaczu, gdzie zasilanie a gdzie powrót 

• Przez MacRolMF
      Witam, tata dołożył do ciągnika (kubota l5450) 3 dodatkowe sekcje hydrauliczne, po podłączeniu wszystkiego i wlaniu oleju nic nie działa, podnośnik który wcześniej działał dobrze, podnosi tylko wtedy gdy kręci się kierownicą.
      Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.