pawelc330c360

udoskonalenie tłoku podnośnika c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Udoskonalenie

mam pytanie lepiej wytoczyć na tłoku jeszcze jeden rowek i dać 3 niebieskie uszczelniacze i jeden metalowy czy lepiej 2 niebieskie uszczelniacze i 2 metalowe które lepiej będą trzymać podnośnik jak ciągnik jest zgaszony i które dłużej wytrzymają i czy 2 metalowe nie będą za mocno wycierać cylindra (czy wogóle wycierają one cylinder czy nie .)Chodzi o 2 metalowe 2 niebieskie uszczelniacze  

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    798

Ja też. Wystarczy jeśli zamiast czarnych założysz niebieskie. Tylko tyle.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

koloas    3

Ale kombinojesz mam pompę z wydajnością 36l reszta bez zmian i kverneland 3 resor wisi ponad dobę mi to wystarczy

Adi96    1231

Metalowy ma za zadanie ci zgarnąć syf z cylindra  a gumowe czy dzisiaj silikonowe one uszczelniają.Dotocz na 3 podobno o wiele lepiej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mxs000
      Witam, w ciągniku C-360 mam założonego tura z rozdzielaczem 2-sekcyjnym dwa siłowniki są jednostronnego działania a jeden dwustronnego działania do dej pory działało wszystko bez większych problemów do wczoraj, siłownik dwustronnego działania wysuwa się a nie chce wrócić, Nie wiem co może być tego przyczyną, ma może ktoś jakiś pomysł co to może być?
      Dodam jeszcze że pompa hydrauliczna jest oryginalna i dosyć wymęczona.
    • Przez qaz123
      Witam
      mam c-360 i belarke sipma bez haków mam problem tego typu ze otwiera mi sie klapa podczas pracy.
      Nie wiem czy jest to wina rozdzielacza czy pompy . Może ktoś mi podpowie jak rozwiązac problem ?
      Pozdrawiam
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez misiael7745
      chciałbym się dowiedzieć od czego będzie pasować pompa do c-360.Musi być b.wydajna .Myślałem nad taką zetorowską albo normalną polską ale żeby była wzmocniona.Może kupowaliście już kiedyś takie coś.Także prosiłbym o namiary i cenę oraz o opis wydajnośc w litrach pozdrawiam.OO i jeszcze jedno czy da rade założyć pompe np od 385 i pochodnych bez przeróbek pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
    • Przez krzysiek1988
      Panowie mam problem. Mam tur 2 sekcyjny.  Po zakupie okazało się, że pompa już nie domaga więc wymieniłem na wydajniejszą - Hylmet 40l/min. Do tego zamontowałem również zawór zabezpieczający pompy ustawiony fabrycznie na 17,5 mpa. Po wymianie pompy tur chodzi znakomicie ! udźwig jest wyraźnie większy i tur działa szybciej. Jednak pojawił się mały problem. Przy opuszczaniu całego tura obroty silnika wyraźnie spadają i słychać, że pracuje on z wyraźnym obciążeniem. Dźwięk jest wyraźnie bardziej słyszalny niż w przypadku podnoszenia. Siłowniki od podnoszenia mam jednostronnego działa - więc olej wraca do rozdzielacza tą samą drogą która została dostarczony i później do skrzyni.
      Co mogę zrobić żeby wyeliminować ten problem ? Wymienić przewód powrotny oleju z rozdzielacza do skrzyni na taki o większym przekroju ? Wydaje mi się, że olej który wraca z siłowników blokuje przepływ oleju zasilającego rozdzielacz i stąd ten problem. mam też siłownik 2 stronnego działania, ale w jego przypadku nie ma spadku obrotów.
      Jedna sekcja w rozdzielaczu wolna. Rozdzielacz i jego podłączenie wygląda tak:
      Proszę o jakieś porady.
      Ciągnik to ursus c360.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.