News
piotrek8903

sieczkarnia claas jaguar 682 s perkins v 8

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
piotrek8903    0

zakupiłem taka sieczkarnie claas jaguar 682s typ 186 i mam pytanko chciałbym zaopatrzyc sie w jakies instrukcje obsługi i katalogi czesci ma kos cos do tego modelu sie podzielic albo wie gdzie kupic może ma ktos sprzedac?

Edytowano przez piotrek8903

kolba77    0

Witam,

poszukuję części do Sieczkarni Claas Jaguar 860.

Dokładniej do gardzieli. 

Walce podające, skrzynie przekładniowe, itp.

Ma ktoś z Was może informacje gdzie mogę je znaleźć?

Może ktoś prywatnie sprzedaje?

będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Karloss
      Witam
      Czy znacie jakiegoś producenta który produkuje seiczkarnie zaczepianą do ciągnika do zbioru zielonki z pokosu ??  Samasz nie ma sipma, pronar też nie...

• Przez 12newholland12
      Witam prosiłbym bym o opinie użytkowników posiadaczy owych modeli. Planuję zakup sieczkarni miała by zbierać około 150 ha traw i kosić kukurydzę u mnie i usługowo. Która lepsza mniej awaryjna mniej paliwo chłonna ?
    • Przez mateusz0045
      Czy ktoś posiada taki sprzęt , jesli tak to prosiłbym o podpowiedzenie mi wszystkich informacji które mogły by mi pomóc w użytkowaniu takiej maszyny . Jak z dostępnością części ? Czy mogę kupić gdzieś katalog do sieczkarni SF 6000 . Ewentualnie co się najczęściej psuje .
      Wady zalety itp...
    • Przez KAROL4
      Bardzo prosiłbym użytkowników o opinie  i podpowiedż którą byscie wybrali z uzasadnieniem.Ceny podobne z tym,że Claas starszy ze 2-3 lata i większe przebiegi .Własnie dlatego może nie ma co się pchać w jaguara tylko, że nie znam osobiscie żadnego użytkownika Johnego i ogólnie ciężko zasięgnąć opinii.
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie czy macie te sieczkarnie i czy ma ona tarkę u was?? bo u mnie jest taka blaszka przykręcana na 4 śruby na dole koło kołka podpierającego ale niema śladu nic na niej żeby coś było, po prosu przykręcona pusta blaszka czy w jej miejsce przykręca się tarkę??? to po co ta blaszka tam w ogóle jest??
      Wiem ze modele s mają tarkę.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.