Skocz do zawartości
heston

Massey Ferguson 8140 - opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
heston    0

Witam , mam zamiar kupić traktor MF 8140 i chciałbym się dowiedzieć co nie co o tym traktorze , ile pali , promień skrętu i inne .

Wiadomość z agroFakt.pl

poszukuję części do takiej skrzyni może ktoś ma namiary , lub całą skrzynię ,lub wie od jakiego modelu jeszcze pasuje ,po wstępnym zapoznaniu cena części to koszmar

proszę o jakieś namiary tanich dostawców części do tego modelu , bo jak czytałem wcześniej posty to mf to tani i prosty ciągnik ale czy na pewno tani ?

co o opinię to kupiony używany zawsze coś  z biegami było nie tak po prostu wałek przekaźnika mocy tylko 540 pół biegi chodzą tylko wtedy kiedy chcą  i samo włączenia żółwia co czytałem na inny forach ogólnie bardzo ładny ciągnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.