Skocz do zawartości
gregory81

Jakie firmy polecacie do budowy wiaty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiaty
gregory81    1

Witam, Czy ktoś korzystał z usług firmy DORSEB Mieczysław Grzelak miejscowość Liwin powiat płocki? Jest to firma zajmująca się brukarstwem oraz budową wiat.

Ja mógłbym Ci polecić firmę ZM Progress z Nowej Wsi Książęcej. Mam od nich wiatę 8mX15mX4.3m, jest to konstrukcja bezfundamentowa, kryta plandeką. Koszt mojej razem z materiałami i monterem to dokładnie 18450 zł brutto. Tu masz link do nich: http://www.halenabale.pl/

I jeszcze link do mojego filmiku ze stawiania: https://www.youtube.com/watch?v=g1wwH_oytb4

Edytowano przez HolmerTerraDos

Skoro polecasz to napisz jeszcze jak kształtują sie koszty,bo każdy z Użytkowników na forum jest bardzo ciekawy,czasami wiele elementów możemy wykonać sami,nie zawsze trzeba od razu zatrudniać fachowców.

Wiadomość z agroFakt.pl

Skoro polecasz to napisz jeszcze jak kształtują sie koszty,bo każdy z Użytkowników na forum jest bardzo ciekawy,czasami wiele elementów możemy wykonać sami,nie zawsze trzeba od razu zatrudniać fachowców.

No przecież napisałem wyżej wszystkie koszty, więcej żadnych nie było. Postawienie hali razem ze wszystkimi materiałami tzn. plandeka, konstrukcja cynkowana ogniowo oraz monter (monter był z ich firmy, ale jak masz głowe to możesz sam ją postawić) to w sumie dokładnie 18450zł, no i do wciągnięcia plandeki 4 ludzi potrzeba.

A jak chcesz jeszcze dokładniej to:

Konstrukcja- 13038 zł

Plandeka- 5412 zł

A transport tych materiałów i ten monter jest wliczony już w to.

Edytowano przez HolmerTerraDos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się