Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
irokez85

Siedzenie do zetora 62 11

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
irokez85    0

witam, poszukuję siedzenia dla kierowcy do zetora 62 11, co myslicie o siedzeniach uniwersalnych??

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My ostatnio bardzo dobre siedzenie w Agromie kupiliśmy.... :)

strzymek    15

też chcem jakieś kupić ale do tych tanich to jakoś z dystansem podchodze żeby nie było tak że za pół roku trzeba nowe może odrazu lepiej coś droższego

Adik_ziel    3

Ja tam mam od Opla Kadeta i jest wygodne xD nie chce bulić 600zł za siedzenie na krótm będzie nie wygodnie ;]

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My do swojego Zetora za siedzenie daliśmy 550zł. Bardzo wygodne, polecam.....

Kali    0

Kupiłem w Agromie, Grene, dałem ileś tam, wygodne.Piszcie konkretniej: gdzie, za ile i najważniejsze jak wygląda to wtedy będzie pożytek z takich postów.

barol    0

Najlepiej pojechać na złom i wygrzebać jakieś dobre siedzenie od samochodu czy czegoś innego i dopasować do traktora, tak ci wyjdzie tanio a i tak będzie w miarę wygodne.

Hinco    0

Jak siedzenie to tylko amortyzowane, cena kręgosłupa nie zna granic, a jest to niedocenione odciążenie kręgosłupa..

ja u siebie za 200zł otapicerowałem stare siedzenie kierowcy i pasażera u siebie i jest git ;)

sebe1033    62

ja kupiłem dół do oryginalnego siedzenia do zetora w greene za 70 zł tylko ze 2 lata mineły

Hinco    0

Sam nie wiem kto to robił, dałem do zakładu tapicerskiego co robi meble a to robił jakiś gość co tam nawet nie pracuje..

Ja miałem właśnie samiutkie blachy praktycznie, uszył skórke, poobrabiał założył, wypchał pianką i jest piękna(jasno szara) skórka w zetorku, kurde, musze kiedyś dać jego fotki ;)

endru    3

Dzisiaj kupiłem poduszkę dolną w agromie 127zł. Wymiana poduchy to pestka wystarczy wypiąć jedną sprężynkę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?
    • Przez Zetorek91
      Witam. Panowie potrzebuje porady waszej a mianowicie zaczynam malowac maske błotniki w skrócie blacharke i chciałbym juz całego pomalowac ma juz 5000mtg od nowosci i nie był malowany. Tylny most os przednia juz troche rdzewieje a w pozniejszym czasie chcialbym zrobic remont skrzyni silnika i sprzegła gdzies na zimie i nwm czy opłaca sie malowac bo obawiam sie ze pozniej troche zle to moze wygladac po remoncie. Doradzicie czy malowac czy nie. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez matix0x
      Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?