News
Qba1

Opryskiwacz zawieszany BURY PERKOZ 600/15 na włoskich częściach ARAG

Polecane posty

Qba1    0

Mam do zaoferowania zawieszany opryskiwacz firmy BURY

– Opryskiwacz 600L, z belką 15-metrową

– Trwały i estetyczny zbiornik polietylenowy, z dużym, wygodnym wlewem oraz zbiornik do mycia rąk
– Włoska pompa ZETA 140
– Filtry sekcyjne na każdej sekcji
– Ręczna belka opryskowa
– Oprawy potrójne z kompletem dysz standardowych, antykapacz
– Zawór sterujący włoski stałociśnieniowy 5 sekcji + 2.
– WOM
– Komplet dysz standardowych polimerowych (30szt)

– Komplet dysz eżektorowych, włoskich ARAG (30szt)

Cena BRUTTO: 13 650zł

Do negocjacji, odbiór koło Płocka.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na priv, lub: 500 401 523

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.

Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...

Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez Radek_MB
      Witam,
      Czy ktos z Was wgrywal mapy do komputera Arag Bravo 400s? Chcialbym zeby komputer sterowal opryskiem wg GPSa.
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)

Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  

TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.

JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....

• Przez griga
      Powoli zabieram się za remont opryskiwacza który ma służyć w zasadzie tylko do rozlewania RSM-u.
      Niestety oryginalne korpusy są na tyle nietypowe że raczej nie opłaca się ich dostosowywać do typowych kołpaków.

Zastanawiam się mocno co kupić więc może ktoś ma doświadczenia z którymś z rozwiązań jakie wyszukałem. Wymagania jakie ma spełnić takie rozwiązanie to możliwe niska cena, jeśli ma to być wymiana korpusów to muszą one być na rurkę 20mm.
      1. Korpusy agroplast
      http://agroplast.pl/pl/p/Korpus-rozpylacza/146
      2. Korpusy (chyba) arag
      https://zamowienia.agro.bott.pl/p/213,korpus-rozpylacza-09-fi-20-mm-7-mm
      3. Adaptery na głowice które są teraz
      http://www.wszystkodlarolnictwa.pl/mini%20srebrny/shop/1505-23261-0-902032-Adapter-M20x1-5-Teejet.html
      To rozwiązanie najmniej Mi się podoba i nie wiem czy gwint będzie pasował.

Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, wie kto robi takie korpusy.
    • Przez matis346
      Prosze o opinie użytkowników opryskiwaczy BURY. Bo jestem za interesowany kupnem z tej firm. Czy może polecicie mi jakaś inna firmę???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.