xzy

1222 czy 1212

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
ursus 1212
pawel885    2279

Po prostu nie chce mi się wierzyć że ciągnik o takiej masie i mocy nie może jechać po polu jak jest trochę błota czy śniegu.... Skoro tak to zmień ciągnik bo to gówno bez napędu ma uciąg starej 60-tki z tego co piszecie a spali 3 x tyle.....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Poza tym na przykład 2x4 ma zazwyczaj większy poślizg kół w porównaniu do 4x4 (zakładając włączony napęd), co przekłada się na większe spalanie. Jest pewnie jeszcze wiele innych zagadnień do przedyskutowania. Jako pomocniczy mając napęd może w razie awarii głównego po części go zastąpić, wypadało by przeanalizować park maszynowy pytającego. Odpowiedź ten lepszy bo tak chyba nic nie wnosi do tematu?


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzy    0

no to juz sam nie wiem
a jak spalanie takiej 12 ?
3 skibowy plug ,7 bron czy chociazby jakis opryskiwacz 2500 litrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack80    19

ja ze swojego doswiadczenia wiem że nie kupiłbym ciągnika o tej mocy bez przedniego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidPatek    0

Kolego nie masz porównania do 2x4 vs 4x4 i piszesz brednie nie wątpię że tak orales ale zapewne trochę mokrzejszego lub obornik i wiadomo...

 

Wyhamuj trochę, bo ja Ci nie mówię, że piszesz brednie

 

Masz swoje zdanie, ja mam swoje zdanie i na tym poprzestańmy

 

"nie wątpię że tak orales", nie wątpisz, a wcześniej piszesz szyderczo o orce na 10cm-myśl co piszesz, bo sam stajesz się niewiarygodny w takim przypadku.

Mam porównanie, bo pracowałem na ciągnikach 4x4 w różnych warunkach. Napisałem tylko, że akurat teraz go nie posiadam, nie opieraj się na domysłach.

 

Zdaje sobie sprawę z zalet tak 2x4 jak i 4x4, ale kolega w temacie wyraźnie do wyboru dał ciągniki z napędem 2x2 i w tej kwestii staram mu się pomóc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj