Skocz do zawartości
michael1985

potrzebna opinia wagoworkownica sorpac AW312

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wagoworkownica
RoRo    3

Ja mam sorpac AW115 na razie nie umiem nic duzo powiedziec swiezy zakup. Wykonanie jest bardzo ladne wszystko dopasowane. MIalem uruchomienie i sobie potestowalem  i dziala wszystko idealnie. Zobaczymy jesienia jak rusza wykopki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez maciek31
      witam.w zeszłym sezonie kupiłem neptuna.problem w tym że obydwie opony są jakieś inne nie kierunkowe.wiem że kombajn oryginalnie ma opony prążkowane.powiedzcie czy warto je zmieniać na oryginalne czy dać sobie spokój.co myślicie o tych oponach?
    • Przez eddi87
      Witam Ponownie, potrzebuję kupić kopaczka do ziemniaków bo już mnie denerwuje ciągłe co roczne pożyczanie po ludziach. Dla siebie na 20 arów ziemniaka i może cebulę czy trochę marchwi lub pietruszki żeby wykopać. Raczej tej dużej na dwa rzędy nie biorę pod uwagę, skłaniam się ku mniejszej i pytanie do was która będzie lepsza spośród trzech pokazanych na zdjęciach?
      1

2

3

• Przez GRZES1545
      Może macie jakiś prosty sposób na wymianę zębatek napędowych długiej taśmy.