Skocz do zawartości

Polecane posty

DumBass    0

witam ,mam takie pytanie ;) czy w JCB 525-58 z 1996 roku jest w jakiś sposób rozłączany napęd na jazdę po utwardzonej drodze? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez kamilb
      Witam wszystkich mam problem z jazdą w mojej miniładowarce Weidemann 1140. Ładowarkę przywiozlem z niemiec spaloną. Odbudowałem ja i mam problem z pompa jazdy tłoczkowa rexroth a10vg28... po załączeniu jazdy ladowarka sama jedzie nie reaguje na dodanie gazu albo opóźnia się zmiana kierunku jazdy czekam kilka sekund aż ruszy. Rozkrecalem ta pompe kilka razy składałem krok po kroku jak w instrukcji napraw. Pompe dobrałem z walca drogowego Ammann. Silnik jazdy typowy z myszy do burakow.

• Przez michal1232
      Witam  
      Planuje zakup ciągnika Renault, chciałbym zdać kilka pytań przed kupnem i prosić o pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu
      Chciałbym ciągnik który ma około 100-120 KM (modele 133 120 100) 
      Pytania:
      czym różnią się wersje z innymi końcowymi numerami np. 14 54? 
      Jakie są skrzynie biegów i czym się różnią?
      Gdzie jest rewers? Jak się go obsługuje? 
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
      Czy jest różnica z którego kraju jest sprowadzony? 
      Srednie spalanie? 
      Słyszałem że jak w tych ciągnikach jest awaria to załącza się jakby "alarm " czy to prawda i jak sprawdzić czy nie jest odłączony jeśli jest? 
      Inne informacje także mile widziane  
    • Przez Maciek1091
      Cześć! Czy ma ktoś w swoich zbiorach taką część? A może ktoś wie gdzie mógłby dostać coś takiego... Jest to tryb napędzający zewnętrzny wirnik

• Przez Cheesburger
      Cześć.
      Mam taki problem ze cięzko wyłączyć napęd. Włącza sie pieknie a pozniej zaczyna sie szarpanie.
      Troche do przodu troche do tyłu, przedłużka na wajche i po 50 próbie się wyłaczy.
      Pisali gdzie tutaj ze leja olejem albo psikają wd40 to miejsce gdzie wchodzi wajcha i pomaga.
      No u mnie niestety nie.

Stad moje pytanie - idzie jakos to poprawic? 
      Mozna rozerbac jakos to gdzie się ten naped załacza?
      Tam gdzie dochodzi drut od wajchy załączania?
      Jest tam jakas kulka czy cos co by mozna wywalic?
      Uzywam tylko napedu na stałe wiec naped pośredni mi nie potrzebny.

Pomozcie albo podzielce sie patentem na to.