MafiaDG

Przyczepa 6t - 8t z 3 stronnym wywrotem

Polecane posty

MafiaDG    2

Witam stoję przed kupnem przyczepy o ładowności ok. 6 - 8 t nie więcej , która miałaby 3 stronny wywrot i co najmniej te 2,4 m szerokości w pace , żeby weszły 2 bale 120-tki , co do ceny to zamierzam przeznaczyć na nią w granicach 10 - 20 tyś maxx . Proszę o propozycję i opinię , dodam że zainteresowały mnie d47 i d55 bo na oko to grubą ramę mają w porównaniu do innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

D-55 warto się zainteresować a d-47 to dziadostwo jakich mało na tył jak będziesz kiprowal więcej niż 4 tony to długo nie pociągnie
na d-47 dwa bale wrzucisz ale będziesz musiał z burta otwarta jeździł nie wiem jak d-55 ale jak jest szerszą to nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

D  55  nie  jest  szersza  od  d 47 , obie  mają  oryginalnie  223 cm  szerokości ,  w  środku 

D 55 ma  długości  po  zewnatrz  460  cm  , a  d 47 410 cm 

 

D  55 ma masywniejszą ramę    grubsze  osie, mocne  koła , mam  2  szt i  ogólnie  ok,  tyle ze  trochę  wysoka 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaDG    2

Aha czyli jak polską to d55 a innych polskich nie ma godnych polecenia ? może jakaś zagraniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Jak chcesz 3 strony wywrot to z polskich w tych pieniądzach nic lepszego nie znajdziesz chyba że może 2 stronny to wtedy jeszcze parę by się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Za 20 000 zł to możesz kupić polskie 6 tonowe czarna białostocka, warfama, pronar tylko będą to przyczepy z lat dziewiędziesiątych. Tylko jest ciężko znaleść te przyczepy jak są na sprzedarz to szybko schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jak już koledzy wyżej napisali d55 lub jej pochodne z sanoka d634 lub d638 (8t)

nic innego nie trafisz 3w, bo tylko u nas była i jest taka polityka, osobiście uważam że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do d...


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonek132    0

kolego, kup sobie wyremontowaną bss albo hl/hw. za te 20 tys będzie zrobiona prawie jak nowa. polskich nie bierz, tłoki szybko się pocą, zamki pękają, odradzam.
tylko te które wcześniej wymieniłem.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tylko czy one mają 3 stronny wywrot? racej nie... też bym taką kupił zamiast mojej czeskiej 6t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Irizar
      Jak wzrokowo można odróżnić przyczepę d55 od d47?
    • Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Kupię a raczej mój wujek:
      1. Ursusa/Zetora 1224/12145 od 1989 roku w idealnym stanie w pełni sprawnego
      2. Przyczepę D-47 z prostymi i niepospawanymi ramami i papierami
       
      Osobiście kupie:
      1. Dwie opony 11.5/80x15.3 w ładnym stanie
      2. Jakby ktoś wiedział/posiadał części z kabiny do Renault z kabinami TS/TX niech da znać. Potrzebuje mocowania siłowników do tylnej szyby + rączki i zamka
       
      KONTAKT PW
       
      Przedmioty najlepiej żeby były z woj. łódzkiego lub wielkopolskiego.
    • Przez misz123
      Proszę o pomoc w wyborze rozrzutnika, który jest lepszy ?
       
      Metal Fach N267 - 8t
                  czy
      Metal Fach N280/1 - 8t
       
      Różnica pomiędzy nimi jest tak, że przy jednym są otwierane burty i zaczepiany jest na górny zaczep oraz droższy o 10 tyś.
      W drugim jest cała skrzynia i zaczepiany jest na dolny zaczep.
       
      Proszę o wypowiedzi użytkowników bardzo liczę na waszą pomoc
       
    • Przez Maciek1091
      Witam,
      sprzedam rozrzutnik. Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-CID757-ID9q8Sz.html#f966d6ea46
      Cena oczywiście do negocjacji. Jak widać jest trochę podszykowany, odmalowany, zmienione łożyska, nasmarowany.
      Pozdrawiam,
      Maciek
    • Przez rolkam72
      Witam forumowiczów.Chcę kupic przyczepę wywrotkę o ładowności min. 4t w dobrym stanie.Jestem z okolic Izbicy kujawskiej i Chodcza . Jesli ktos ma to pisac. Cena jaka mnie by interesowała to do 6 tys.
      Ogólniej okolice Włocławka 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj