Skocz do zawartości
ModliX

Jakie przełożenie WOM zależny mf 255

Polecane posty

ModliX    0

Witam, koledzy potrzebuję informacji o przełożeniu wałka WOM z obr na metr przejechany do mf 255 z 88 roku. Nie udało mi się samemu nic znaleźć, do c360 i c330 znalazłem, ale do mf 255 już nie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziekuję.

Edytowano przez ModliX

wilhelm    401

Na 1 metr przejechanej drogi, przypada dokładnie 2,27 obrotu końcówki WOM-u (dla kół 12.4-32)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adrian16JP
      Niedawno kupiłem MF 590 i mam problem ze wzmacniaczem poniewż nie da sie go wyłączyć.Tak samo mam z Wałekiem.Nawet po wciśnięciu sprzęgła wałek się kręci.Czy to wina sprzęgła?.Z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez Pele94
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem case mx 120.
      Niestety nie działa w nim wom ani na 540 ani na 1000obr. Poprzedni właściciel wgl nie używał wom i też nie wie co jest nie tak. Moja wersja jest już elektryczna tz wom załącza się tak zwany grzybkiem i obok jest klawisz od automatycznego załączania.
      Opiszę w skrócie co zauważyłem. 
      wsiadając do ciągnika i przekręcając kluczyk  na ułamek sekundy zapala  się błąd 8 na wyświetlaczu i
      zielona kontrolka od womu mrugnie tylko raz
       Gdy ciągnik zostanie uruchomiony kontrolka ponownie mrugnie tylko raz
      po ustawieniu włomu na 540 czy 1000. i podniosę grzybek do góry kontrolka świeci się na zielono przez około 5 sekund potem zaczyna mrugać równo na zielono do momentu kiedy grzybek wcisnę kontrolka gaśnie. 
      Proszę o pomoc. 
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

• Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

• Przez mustafakali
      witam mam problem z moim jeleniem wszystko chodzi okey do momentu gdy załączę wom wtedy ginie wspomaganie podnośnik i kiper może ktoś wie czemu tak sie dzieje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.