rolmasz

Klimatyzacja ZETOR ZTS 10145 12145 16145 itp

Polecane posty

rolmasz    6

Witam, Czy ktoś z Państwa montował klimatyzacje w podobnych traktorach? Zastanawiam się nad montażem jednak każdy kto użytkował taki traktor to wie że jest niewiele miejsca na chłodnice oraz na wymiennik ciepła (skraplacz, parownik)  czy jak na to się mówi.

Jeśli macie Państwo jakieś ciekawe patenty to proszę opiszcie, z pewnością sporo użytkowników nad tym się zastanawia.

Pozdrawiam

Potrzebujesz naklejki na ciągnik czy maszynę rolniczą? pisz

JAREKw85    0

a może pomyśl nad klima postojowa jak w niektórych tirach. Aparaturę masz na dachu i wieje z góry. Jeździłem ciężarówka z takim rozwiązaniem i powiem Ci że całkiem fajnie się jeździ. Kolega ma w mtz założoną klime postojowa i bardzo sobie chwali a siedzi w traktorze całymi dniami

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kiken
      Witam sprawa dotyczy oryginalnego zaczepu nowego typu jak ten na zdjęciu w 3p konkretnie jego zamocowania. Korpus pośredni łożyska wałka WOM uniemożliwi przykręcenie w dolnej części na zdjęciu jest mniejszy okrągły który mieści się wewnątrz mocowania czy to przeróbka czy oryginał? czy takie coś jest do zdobycia? pozdrawiam
    • Przez PatrycjaFrelek
      Witam. 
      Spada mi ciśnienie w ciągniku ursus 914 z 4 na 2.8 przy 1600 obrotach 
      Czy ktoś miał podobnie ? Co może być przyczyną ?
      Z góry dziękuję 😉
    • Przez Halex
      Podczas Orki przy przełączeniu dźwigni na pozycję żółw ciągnik staje i wydaje takie "miauczenie" ze skrzyni, ponadto przedni napęd bardzo słabo działa tylko jak ma lekko. Spotkał się ktoś z tym? Przyczyna może być mikropompka w skrzyni pośredniej ? 
    • Przez Matus9108
      Witam.  Chodzi o klimatyzacje w kombajnie Massey Ferguson 27  ze sprężarką YORK. 
       Jaką spreżarką mogę zastąpić tego YORK-a żeby mi dobrze chłodziło i była wydajna ? 
      Chodzi mi o jakąś sprężarkę używkę od jakiegoś samochodu osobowego czy coś takiego. 
      Prosze o pomoc. POZDRAWIAM
    • Przez grzechu_master
      Witam,
      Od jakiegoś czasu walczę w problemem w moim Urusie 1934 (2007r). Mianowicie pod dużym obciążeniem podnośnika pojawiają się problemy z rozdzielaczem EHR Bosch. Po przełączeniu w skrajne położenie ( podnoszenie lub opuszczanie) potrafi się zaciąć. Objawia się to tym, że nie ma płynnej regulacji wysokości (na maksa podnosi i nie chce opuścić lub opuści i nie chce podnieść). Wymieniłem czujnik wysokości podnośnika ale też nie mam pewności czy on działa jak trzeba. Zachowuje się czasami jakby nie odczytywał odpowiedniego napięcia i nie przekazywał do sterownika. Dodatkowo jak już
      rozdzielacz się zatnie to jedynym rozwiązaniem jest ręczne przesunięcie suwaka w rozdzielaczu ( na cewkach są odpowiednie popychacze).
      Może ktoś z Was miał taki problem. Jeśli jest to możliwe może ktoś ma taki ciągnik i jest w stanie przesłać mi zdjęcia całej instalacji hydraulicznej przy rozdzielaczu. Proszę o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.