Zaloguj się, aby obserwować  
ADAM10121997

Szkodnik w bobrze

Polecane posty

Witam
Moje pytanie dotyczy ilości zabiegów na insekty w bobie. Ja juz kropiłem cztery razy i robak nadal nie chce się poddać. Ile zabiegów wy stosujecie?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witaj, o jakim robaku mówisz - co żeruje na twoim bobie, domyślam się że oprzędzik bo masz mały bób? Masz ponadgryzane liście bobu z brzegu? Czym to pryskasz że nie ma skutków?

Wiadomość z agroFakt.pl

szkodniki w bobrze heh fajnie odmieniles słowo bób

Haha, ja tak samo nie znoszę tych pochodnych słów od bobu bo mnie denerwują . jak by każdy bób nie mógł mówić :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ursus6548
      Witam,
      jakie mogą byc szkodniki w kukurydzy?
    • Przez Badwolf
      Witam. Jaka trutkę na myszy polecacie? Kupujecie gotowa czy "bajcujecie" swoje ziarno? 
    • Przez Davidmix
      Witam co to za szkodnik,bardzo dużo występuje to w ziemniakach.

• Przez wojciech2999
      Temat zabezpieczenia upraw przed dziką zwierzyną coraz częściej pojawia się w rozmowach między rolnikami w mojej okolicy. Niezwykle dokuczliwe są dziki i gęsi. Próbując zabezpieczyć się przed szkodami wyrządzanymi przez szkodniki, napotykam się tylko na rozwiązania chemiczne bądź pirotechnikę. Z racji tego tworzone jest rozwiązanie elektronicznego dozoru pól uprawnych, urządzenie które ma spełniać to zadanie jest w tej chwili rozbudowywane, wykrywa ono i wszczyna alarmy podczas naruszenia danego obszaru oraz emituje fale na częstotliwości, która sprawia dyskomfort zwierzakom w pobliżu. Moje pytanie brzmi co sądzicie na temat tego typu rozwiązania i co sądzicie o rozbudowaniu tego urządzenia o funkcje pomiaru np. deszczu.
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez Wiktoro
      Witam w ostatnim czasie gołębie zniszczyły mi doszczętnie 6 ha soi a w tamtym roku 3 ha kapusty. Posiadam armatki hukowe na gaz lecz jest problem z sąsiadami. Ma ktoś może jakieś sprawdzone metody na gołębie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj