News
Slawek0

Deutz Fahr Agrotron 120 mk3 (2001) - problem z klimatyzacją

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr
Slawek0    3

Witajcie!

Niedawno zakupiłem ciągnik Deutz Fahr Agrotron mk3 120, okazało się że nie działa klimatyzacja.

Wezwałem elektromechanika i stwierdził nieszczelność skraplacza/chłodnicy klimatyzacji.

Sprawdzałem w internecie jak wygląda koszt [oscyluje w okolicach 1800 - 2500 zł]

Moje pytanie:

Czy wiecie gdzie mogę kupić skraplacz/chłodnicę taniej lub czy mogę ją jakoś zregenerować/uszczelnić?

Ponad to słabo w ciągniku działają nawiewy. Czy przyczyną jest jedynie filtr kabinowy i dmuchawa zlokalizowana pod siedzeniem?

Czy wystarczy ją przeczyścić i sprawdzić jej poprawność działania + wymiana filtra kabinowego? 

A może co innego może być przyczyną?

Aha.. Czy filtr kabinowy jest również zlokalizowany pod siedzeniem? 

Pozdrawiam,

Sławek

zbozowy    29

filtry kabinowe masz w słupkach kabiny, jak dmuchawa działa na wszystkich biegach to pewnie masz zabrudzoną nagrzewnice i parownik i słabo przepuszcza powietrze.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Gość johny22   
Gość johny22

Pod siedzeniem masz dwa wentylatory. U mnie w 150 też był słaby nawiew to okazało się że pracował tylko jeden wentylator bo przy drugim rezystor nastawny jak dobrze pamiętam był walnięty 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez Zbych6622
      Witam, czy orientuje się ktoś czy da się zaślepić egr w lamborghini r3 105? Niby najmocniejszy z serii, a jest strasznie mułowaty;(
    • Przez MarcinNH
      Witam, wczoraj zauważyłem że miska olejowa pod bagnetem jest cała uchlapana olejem. Gdy wyciągnę bagnet strasznie chlapie olejem. Tak samo gdy odkrece wlew oleju mocno z niego dmucha. Z odmy olej nawet nie kapnie lekko sobie dmucha. Gdy silnik jest zimny to nie wyrzuca dopiero gdy się rozgrzeje olej. Możliwe że się coś zatkało? Mocy nie ubyło a na jesieni sprawdzana kompresja po 30-31 barów pacjent same explorer ii 90
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.