Mati323

Skrzynia Zetora do c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebe1033    146

mocowanie tak jedynie problem to sprzęgło w 360 masz dwa stopnie w pedale a w zetorze II stopień jest oddzielnie sterowany są 2 łożyska jezdne ( pierwszy stopień) w środku a większe II stopnia na zewnątrz i łapki mają 2 długości i albo dajesz sprzęgło od zetora tylko tarczę z łapkami i masz odzielnie , albo zostawisz jedną dźwignię i sterujusz jak 360 tylko niewiem czy wymiary łożyska takie same będą

a drugi problem to wałek WOM i pompy albo 360 zestaw wstawisz a albo zetorowy te 2 co są w skrzyni i w moście bo maja inne długośći w 360 jest z tyłu dokładka do WOM

NAjlepiej jak ktoś sprzedaje tylny most i sprzęgło to wtety będziesz mógł zobaczyć różnice

farmtrac8244    162

Będzie pasować ale tak jak kolega wyżej pisze może być kłopot. Ja wiem że w zetorze nie musisz załączać WOM aby  pracowała pompa. ja nie widzę sensu takiej modernizacji.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez romanik99
      Podrzuci ktos linka do uszczelniacza ktory montowany jest w bloku silnika w miejscu gdzie przykręca się pompę wtryskową? Nie mogę znaleźć tego na schematach

P.s. prosze moderatora o wrzucenie do wlasciwego dzialu bo mi sie źle klikło
    • Przez c-360iju
      czy się opłaca zamontować w C-360 4p co myślicie jak się kształtuje cena takiego silnika
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

:wacko:
    • Przez Ursusc360polska
      Witam ! Od pewnego czasu zastanawiam się nad założeniem wspomaganie do 3p, ma to być wspomaganie z siłownikiem przy silniku. Czy promień skrętu się zmniejszy a jeśli tak to o ile ? Dodam że wspomaganie będzie brane z strony sklep dla rolnika Agricola,
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.