Skocz do zawartości
Konsultant_HRIC

Oferta zawodowa - Opiekun Regionu B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Polecane posty

Dla naszego Klienta,

dużej międzynarodowej firmy z branży maszynowej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce w Polsce od co najmniej kilkunastu lat,

poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Doradca B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Region działania: Mazowsze Północne

Główne zadania:

• realizacja planów sprzedaży produktów na podległym terenie Mazowsza Północnego
  • przygotowanie oferty handlowej
  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dealerami na podległym terenie oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy
  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami
  • przeprowadzanie działań marketingowych i szkoleniowych
  • koordynacja strefy logistyki i transportu na podległym terenie
  • raportowanie działań do przełożonego

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne)
  • znajomość techniki rolniczej, w szczególności budowy maszyn rolniczych i ciągników
  • min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży rolniczej/maszynowej/motoryzacyjnej
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu
  • dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

• pracę w stabilnej firmie
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia
  • pracę w systemie home-office
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.

Chętnie przekażę więcej szczegółów.

Konsultant HRIC

Edytowano przez Konsultant_HRIC

To przekazuj, a najpierw napisz jaka to firma! To powinno być karalne, mam aplikować nie wiedzac gdzie? Na szczeście bezrobocie spada i zaczniecie szanować bardziej pracowników. Zwykłe wyłudzanie danych osobowych!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez MariuszGontarek
      Witam wszystkich,

To mój pierwszy post na tym forum, jeśli jest nie w tymi miejscu gdzie trzeba proszę o przeniesienie.
      Od 5 dni jestem właścicielem Zetora 7011 (wczesniej Władimirec T25)
      Chcę wymienić w nim olej i wyczyścić tzw. bąka - tyle zalecił mi mechanik z którym kupowałem  ciągnik.
      Co powinienem zrobić/wymienić poza tym? (na co zwrócić uwagę?) Ciągnik jest zadbany - poprzedni właścicel robił wszystko na bieżąco.
      Dziękuję za ewentualne podpowiedzi.
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703 lub mailem: jw@hric.pl

• Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703, lub mailem: jw@hric.pl