Bartek2997

Cena dzierżawy pod odwiert gazu

Polecane posty

Bartek2997    1

Witam  :)

Chciałbym się dowiedzieć ile mogę dostać pieniędzy za umowę z PGNiG a dokładniej za dzierżawę placu na którym znajduje się odwiert. Dostałem propozycję 5000zł za 5 lat dzierżawy placu o powierzchni 2a.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR-PawelS    4

na 2a to odwiertu niezrobia bardziej prawdopododne ze to plac przy drodze na mijanke bedzie tak na moje oko , a zaproponowali tobie tyle by sie wydawalo atrakcyjnie . 5 lat raczej watpie max rok i sie zabiora chyba ze cos trafia a wtedy biedny ty i cala twa wioska . napisz gdzie teraz wierca? bo ciekawy tematu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

wymiksowuj się z tego jeśli tylko możesz, jak wiercą ziemię to ok, trafiają tylko na skałę to rozpuszczają ją chemią, chemia idzie w cieki wodne i dziękuję do widzenia

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR-PawelS    4

wracajac do tematu , czy na glowicy jest zegar cisnieniomierza . jak jest to co wskazuje? jesli wskazuje 0 to stawka jest normalna , chyba wszystkim tyle proponowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qawsedr    1

wymiksowuj się z tego jeśli tylko możesz, jak wiercą ziemię to ok, trafiają tylko na skałę to rozpuszczają ją chemią, chemia idzie w cieki wodne i dziękuję do widzenia

 

Możesz napisać coś więcej o tych chemikaliach, technologii rozpuszczania? Może jakieś linki na ten temat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

Za 5k zł na 5 lat. I pewnie od tego jeszcze podatek. Śmiech na sali jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Ja bym powiedział cenę z kosmosu :D a jak nie odpowiada, to niech sobie zabierają ten przybytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardra8    3

Witam,  z racji tego że w internecie ciężko znaleźć stawki  proponowane przez PGNiG za dzierżawę gruntu na cele  poszukiwania i ewentualną eksploatację ( co wynika  z klauzuli zawartych w umowie). PGNiG zaczyna propozycję od 2 zł za m2, jednak maksymalną cenę jaką zgodzili się zapłacić to 10 zł za m2.( stawka oczywiście za rok)  I czytajcie dobrze umowę bo ta proponowana przez PGNiG chroni interesy wyłącznie PGNiG i niekoniecznie to co mówią  znajduje potwierdzenie w zapisach umowy.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Cześć,

      ma ktoś może wzór umowy zbycia nadwyżek nawozu naturalnego?

      w Google znalazłem 1 przykład. Chciałbym poznać inne rozwiązania, Czy taką umowę musi sporządzić notariusz? Czy taką umowę trzeba gdzieś zgłocić w świetle prawa o nadchodzącej ustawie azotanowej i obszarach OSN? 
    • Przez kuba24051
      witam. ciotka chce wydzierżawić mi dzialkę rolną na której znajduje się jej gospodarstwo (dzialka ok 6ha i na kilku arach gosp.). jak to rozwiazac? chcialbym podpisac umowe na 10 lat i brac doplaty.
    • Przez srubek99334
      Witam jestem w 3 klasie technikum, od września będę miał zawód rolniczy i chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić żeby wydzierżawić ziemię od agencji nieruchomości rolnych. Z góry dziękuję za odpowiedzi 
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam pytanie 
      Czy dzierżawca jak ma oddaną ziemię w dzierżawę  umowa pisemną ma prawo brac dopłaty bezpośrednie  
      Osoba która  chce wydzierzawic ziemie chce brać dopłaty  
      I tu pytanie czy jak  osoba która weźmie ziemię w dzierżawę  może złożyć  wniosek o dopłaty Cży to będzie zgodne z prawem 
      Z góry dziękuję i sorki jak juz temat był 
       
    • Przez kris148a
      Witam, chciałem spytać czy jeśli mając na siebie ziemię na własność oraz ziemię wziętą w dzierżawę a będę przechodził na rentę chorobowa nie pełną na której nie muszę pozbywać się ziemi własnej a co z tą dzierżawioną muszę ją oddać? To nie dużo 1,5ha ale ona mi jest potrzebna żeby mieć dojazd do swojej. Ale z drugiej strony nie chce mieć problemów w krus
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj