Skocz do zawartości
Bartek2997

Cena dzierżawy pod odwiert gazu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek2997    0

Witam  :)

Chciałbym się dowiedzieć ile mogę dostać pieniędzy za umowę z PGNiG a dokładniej za dzierżawę placu na którym znajduje się odwiert. Dostałem propozycję 5000zł za 5 lat dzierżawy placu o powierzchni 2a.

GR-PawelS    2

na 2a to odwiertu niezrobia bardziej prawdopododne ze to plac przy drodze na mijanke bedzie tak na moje oko , a zaproponowali tobie tyle by sie wydawalo atrakcyjnie . 5 lat raczej watpie max rok i sie zabiora chyba ze cos trafia a wtedy biedny ty i cala twa wioska . napisz gdzie teraz wierca? bo ciekawy tematu jestem

TOME11    80

wymiksowuj się z tego jeśli tylko możesz, jak wiercą ziemię to ok, trafiają tylko na skałę to rozpuszczają ją chemią, chemia idzie w cieki wodne i dziękuję do widzenia

Edytowano przez TOME11

Wiadomość z agroFakt.pl

GR-PawelS    2

wracajac do tematu , czy na glowicy jest zegar cisnieniomierza . jak jest to co wskazuje? jesli wskazuje 0 to stawka jest normalna , chyba wszystkim tyle proponowali

qawsedr    1

wymiksowuj się z tego jeśli tylko możesz, jak wiercą ziemię to ok, trafiają tylko na skałę to rozpuszczają ją chemią, chemia idzie w cieki wodne i dziękuję do widzenia

Możesz napisać coś więcej o tych chemikaliach, technologii rozpuszczania? Może jakieś linki na ten temat?

bronson    2

Za 5k zł na 5 lat. I pewnie od tego jeszcze podatek. Śmiech na sali jak dla mnie.

Jarecki88    182

Ja bym powiedział cenę z kosmosu :D a jak nie odpowiada, to niech sobie zabierają ten przybytek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się