Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, chciałem skalkulować opłacalność uprawy rzodkiewki w gruncie oraz pod osłonami na sprzedasz i zdobyć parę informacji potrzebnych mi do rozpoczęcia uprawy.. Czy taka uprawa była by opłacalna? - pytanie to zadaję do osób które wiedzą coś na ten temat.

Czy rzodkiewka schodzi na giełdach? Nie ma problemu z jej zbytem? Czy zbierając np. 1 tys pęczków - sprzedam je na giełdzie?

Jak jest z pęczkami, ile rzodkiewek daje się w jednym pęczku to jest na ilość czy wagę? Bo wszędzie widzę inną liczbę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdamBa
      Mam 11 ha i znajomi gospodarze mówia mi zeby zaczac hodowac jałowki i jak doroosna to je zacielic i na sprzedarz oraz hodowac rownierz byczki i do rzezni
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez kolo19
      Witam czy są tu jakieś producenty marchewki?Jak tak to piszcie ile siejecie, czy do przemysłu czy na świeży rynek, jaki siewnik macie, jakie linie do mycia i pakowania, od jakich producentów myjki, szczotkarki, sortowniki itp. i ile w ciągu dnia jestesćie w stanie przygotować do sprzedaży

Pozdrawiam
    • Przez tymtus
      Siemka. Chciałbym wam przedstawić moje wyliczenia dotyczące nakładu na zboża, oraz zysku, jeżeli macie jakieś spostrzeżenia, czy coś się nie zgadza to piszcie

http://www.fotosik.p...4a29d43a8c.html
    • Przez Pietros
      Witam. Chciałbym zapytać o zdanie bardziej doświadczone osoby. Co jest bardziej opłacalne w hodowli bydła mięsnego. Chów byków czy jałoszek? Wiadomo że jałoszki są spokojniejsze a mi trochę zależy na zagospodarowaniu miejsca jak najlepiej. Chodzi mi także o ceny zakupu jak i pózniejszego sprzedania. Chciałbym osiągnąć sprzedaż 24 sztuk bydła rocznie jak na początek. Przy okazji zapytam jaki areał wystarczyłby na wychowanie takiej ilość.