Ganiek

Owijarka nie zlicza obrotów Metal-Fach Z-577

Polecane posty

Ganiek    2

Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jaką masz odległość magnesu i czujnika od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

bateria a gdzie ona się znajduje?
już nie pamiętam ale jest zgodna z instrukcją obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ten czujnik to przełącznik zwornikowy uruchamiany magnesem. Aby sprawdzić czy działa licznik wystarczy podłączyć do zasilania, a  w miejsce czujnika podłączyć kable i ja zwierać. Powinien zacząć liczyć, o ile jest sprawny. Zwykły magnes warto wymienić na neodym, cały układ działa o wiele sprawniej.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

zaraz zobaczę bo akurat mam stary kabel z uszkodonym czujnikiem to obetnę go i zobaczę czy będzie liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam stacjonarną i od nowości może z 5 bel liczyło i przestało teraz patrzę na balota i poprostu wiem kiedy skończę owijac nic nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

Mi ale myślę że lepiej jakby liczyła
Ale znalazłem przyczynę nie łączy wtyczka przy pilocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

ohohoh ile wrzasku... a pozatym jednak inni mogą sobie to zobaczyć i zrobić swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez corrado
      Witam koledzy wie ktoś może gdzie naprawiają ogólnie rzecz biorąc sterowniki do maszyn, a szczegółowo pilot/sterownik owijarki w Claas rollant 255 Uniwrap? Ewentualnie  gdzie oprócz Claas-a można taki sterownik dostać? 
    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem z owijarką, chodzi o to że zgubił czy złamał mi się ten czarny korek przy zaworze co przykręca się do niego przewody hydrauliczne i cieknie mi tam olej. da rade to dokupić ? zalepić czymś czy trzeba cały zawór wymienić 

    • Przez GangstaRapShit
      Cześć,
      mam takie pytanie, gdzie można dostać metalowy przewód od hydrauliki do kombajnu ziemniaczanego Anna Z644. Chodzi o przewód idący do siłownika od podnoszenia lemiesza. Olej leci spod nakrętki przy siłowniku, do tego jest w nim też dziura w innym miejscu. Nie mogę znaleźć tej części w internecie. Można to gdzieś dostać czy trzeba będzie coś kombinować z dorabianiem? Z góry dzięki i pozdrawiam  
    • Przez Krystian2152
      Witam.Owijam bele owijarka Pronar i wychodzi mi z rolki foli 750 28bel. Dlaczego tylko tyle???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj