Skocz do zawartości
Ganiek

Owijarka nie zlicza obrotów Metal-Fach Z-577

Polecane posty

WHATEVER

Ganiek    2

Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem  :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Ganiek    2

bateria a gdzie ona się znajduje?
już nie pamiętam ale jest zgodna z instrukcją obsługi

agromatik    182

Ten czujnik to przełącznik zwornikowy uruchamiany magnesem. Aby sprawdzić czy działa licznik wystarczy podłączyć do zasilania, a  w miejsce czujnika podłączyć kable i ja zwierać. Powinien zacząć liczyć, o ile jest sprawny. Zwykły magnes warto wymienić na neodym, cały układ działa o wiele sprawniej.

Ganiek    2

zaraz zobaczę bo akurat mam stary kabel z uszkodonym czujnikiem to obetnę go i zobaczę czy będzie liczyć

Patryk1222    23

Ja mam stacjonarną i od nowości może z 5 bel liczyło i przestało teraz patrzę na balota i poprostu wiem kiedy skończę owijac nic nie liczę

Ganiek    2

Mi ale myślę że lepiej jakby liczyła
Ale znalazłem przyczynę nie łączy wtyczka przy pilocie

Ganiek    2

ohohoh ile wrzasku... a pozatym jednak inni mogą sobie to zobaczyć i zrobić swoją

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z plugami obrotowymi kverland 4x50 ponieważ gdy jadę w jedną stronę plugi orza bardzo równo i pięknie dokładają do bruzdy, a gdy wracam druga strona plugi nie dorzucaja i słabo kręci 1 Skiba. Co może być przyczyną