iwos0987

gdzie moge kupć loszki lub prosiaki rasy puławskiej

Polecane posty

iwos0987    1

chciałbym kupić loszki lub prosiaki rasy puławskiej tylko że nie wiem gdzie mozna je kupić  i jaka jest cena  bo u mnie w okolicy nikt takiej rasy nie ma. dodam że jestem z pod bydgoszczy.

dachu127    80

wejdź na stronę polsus , a jak tam nie będzie info to zadzwoń do nich to Ci powiedzą

Wiadomość z agroFakt.pl

iwos0987    1

Słyszałem same dobre opinie na temat tej rasy i podobno mieso z Rasy tych świn jest smaczniejsze dlatego też chce spróbować

Karollorak93    52

Witam. Przede wszystkim witam na forum w tym moim pierwszym poście:)  Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. Również poszukuję loszek rasy puławskiej ewentualnie złotnickiej białej najlepiej w wieku około 8 mc choć to nie warunek. Ważne żeby była możliwość uzyskania na nie dopłat do hodowli gatunków rodzimych. Jeśli ktoś ma info gdzie można je dostać bardzo bym prosił o podzielenie się wiedzą :) 

hurt1991    2

Witam. Przede wszystkim witam na forum w tym moim pierwszym poście:)  Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. Również poszukuję loszek rasy puławskiej ewentualnie złotnickiej białej najlepiej w wieku około 8 mc choć to nie warunek. Ważne żeby była możliwość uzyskania na nie dopłat do hodowli gatunków rodzimych. Jeśli ktoś ma info gdzie można je dostać bardzo bym prosił o podzielenie się wiedzą :)

A czy takie info nie powinny udzielać związki? Polsus, itd.?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZELKOW
      Witam, potrzebuję informacji na temat stosowanej przez was gnojowicy, w jakich ilościach stosujecie, w jakich terminach, pod jakie rośliny, czy ograniczacie nawożenie wiosenne po zastosowaniu gnojowicy jesienią? na jakie gleby stosujecie i czy pogłownie na rośliny też lejecie. Pomoże to w zaplanowaniu dawki gnojowicy na hektar jesienią czy wiosną i dostosowanie uzupełnienia nawozami sztucznymi żeby rośliny nie głodowały
    • Przez xszymon
      Dzień dobry,
      Jestem studentem zootechniki i wybieram się na doktorat.
      Czy jest w województwie lubelskim hodowca trzody chlewnej, który użyczyłby mi zwierzęta na cele naukowe? Pytanie jest czysto orientacyjne. Prawdopodobnie praca doktorska i badania będą na temat wpływu dodatku żywieniowego na rozród świń.
      Pozdrawiam
    • Przez JurekOgorek1
      Witam wszystkich. 
      Nie jestem rolnikiem ale czy mogę hodować kilka tuczników na własny użytek bez rejestracji i czy nic mi za to nie grozi jak będę np prowadził mini blog albo jakiś wideo blog na YouTube? 
      Podpowiedzcie mi czy mogę pokazać tucznik bez kolczyków i wgl bez zgłaszania na YouTube i czy nic mi nie grozi z tego powodu? 
      Mieszkam na wsi ale gospodarstwa nie mam i nie będę miał ale na własny użytek tuczniki i brojlery chcę hodować. 
      Dziękuję za odpowiedzi i jestem dobrej myśli 😉
    • Przez siwymirek
      Witam wszystkich pytanie jakie macie opinie o współpracy z firmą Agri plus lub Cedrop(gobarto) ktoś współpracuje z nimi jak warunki wstawiony towar jakieś opinie?? Dzięki za info 
    • Przez zielskoq7
      witam, lada dzień podpisuje umowę (anex) na pierwszy rzut warchlaków (700szt) od Firmy Agri Plus, przerobiłem połowę tuczarni - czyli, ruszta, paszaoiągi itp. Jak ktoś współpracuje z tą firmą to proszę o wypowiedz, na co zwracać szczególną uwagę i ogólnie jak współpraca z tą firmą. Dodam jeszcze, że posiadałem własną produkcję ( cykl zamknięty ) 70 loch, na dziś dzień zlikwidowałem wszystko. Zboże sprzedałem ponad 200t i dużo lepiej na tym zyskałem niż bym miał trzymać własny tucz.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj